Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Рекуператор для квартири

Wilopark: флагман індустрії 4.0

Група Wilo 4 лютого 2021 р. провела у цифровому форматі урочисте відкриття нової штаб-квартири та виробничих площ в Дортмунді, Німеччина – Wilopark. Безпечно та віддалено у даному заході разом із співробітниками Wilo взяли участь понад 1500 високопоставлених гостей, урядовців та представників економічної еліти. Серед почесних гостей, які прислали відеопривітання з цього приводу, були федеральний канцлер Німеччини Ангела Меркель, прем'єр-міністр землі Північний Рейн - Вестфалія Армін Лашет, міністри проф. Андреас Пінкварт і Карл-Йозеф Лауманн і ін.

Після короткого привітання Олівер Гермес, голова правління і генеральний директор групи Wilo, пояснив, чому відкриття Wilopark – системоутворюючого, екологічного та цифрового технопарку в Дортмунді – є важливою віхою в історії компанії Wilo: «Реорганізація штаб-квартири Wilo з масштабним інвестуванням близько 300 мільйонів євро – не тільки найбільший проект в історії нашої компанії, але і один з найбільших проектів промислового будівництва в Північному Рейні – Вестфалії і, звичайно, в цілому в Німеччині».

Wilopark – зразковий флагманський проект

Зображення Wilopark нова цифрова штаб-квартира компанії Wilo На території площею близько 200 000 м² розміщено надсучасне цифрове виробництво Smart Factory, офісна будівля Pioneer Cube, центр підтримки клієнтів і центр розробки продуктів.

Федеральний канцлер д-р Ангела Меркель привітала учасників з відкриттям Wilopark та підкреслила, що група Wilo вражає своїми інноваційними насосами і насосними системами з економічної та екологічної точки зору. За це група компаній отримала Німецьку премію 2021 за екологічність.

Прем'єр-міністр землі Північний Рейн – Вестфалія Армін Лашет також привітав усіх співробітників Wilo: «Вони дуже успішно показують, як можна використовувати розумні ідеї, креативність та інновації, щоб зробити місцеве виробництво перспективним і в той же час забезпечити безпеку робочих місць. Все це нам потрібно для забезпечення нашого процвітання. Особливо в цій сфері. Wilopark – це явний знак прихильності до Дортмунда і Північного Рейну-Вестфалії».

Міністр з економічних питань, інновацій, дигіталізації та енергетиці землі Північний Рейн - Вестфалія проф. Андреас Пінкварт і Карл-Йозеф Лауманн, міністр праці, охорони здоров'я і соціальних справ, також висловили свої привітання співробітникам групи Wilo з нагоди відкриття нової штаб-квартири в Дортмунді.

Індустрія 4.0 вже зараз є кліматично нейтральним виробництвом

При будівництві нової штаб-квартири та виробничих потужностей група Wilo реалізувала концепцію 4-го промислового укладу, орієнтовану на майбутнє, і об'єднала в інтелектуальну цифрову мережу обладнання для будівель і споруд. Завдяки цьому споживання енергії зменшується майже на 40%, а загальні викиди вуглекислого газу знижуються на 3500 тонн на рік. Це відповідає кількості вуглекислого газу, яку поглинають 280 000 дерев.

«Для нас завжди була надзвичайно важлива комплексна концепція екологічно сталого розвитку, що притаманна екологічно безпечній компанії. Ми пишаємося тим, що виробництво в Wilopark вже зараз здійснюється без шкоди для клімату. Ми хочемо домогтися такого ж результату на всіх основних виробничих майданчиках Wilo до 2025 року», – підкреслив Георг Вебер, член правління і технічний директор групи Wilo.

Зображення Олівер Гермес Компанія Wilo розробила чітку стратегію сталого розвитку на основі корпоративної стратегії «Ambition 2025». Мета полягає в забезпеченні все більшої кількості людей чистою водою при одночасному зменшенні впливу на екологію. «Wilopark є одним з великої кількості проектів, спрямованих на переорієнтацію Рурського регіону і, разом з ним, землі Північний Рейн – Вестфалія і Німеччини в цілому, на шлях до екологічно чистого і одночасно цифрового майбутнього», – підтвердив Олівер Гермес.

Цифрове виробництво на Smart Factory

Зображення Колеги з Wilopark Перед завершенням заходу гостям була надана віртуальна можливість ознайомитися з серцем нового Wilopark – цифровим виробничим цехом. Гості віддалено переконалися, що всі етапи процесу на ультрасучасному виробничому підприємстві Wilo прозорі і об'єднані в мережу, а технологічні компоненти і машини відповідають концепції Індустрії 4.0.

Олівер Гермес, голова правління і генеральний директор групи Wilo, на офіційному відкритті Wilopark виступив зі зверненням до понад 1500 високопоставлених міжнародних гостей зі сфери бізнесу і політики, а також до співробітників Wilo.

Колеги з Wilopark також стежили за цифровим заходом з нагоди відкриття.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 2 123


Залишити коментар

Telegram