Друзі, донедавна у вас була можливість читати друкований журнал AW-Therm, єдине в Україні видання у сфері HVAC.

Ми намагалися просто і доступно пояснювати управління мікрокліматом житлових і службових приміщень через розумні інженерні системи. Наш журнал був настільним посібником для монтажників, головних інженерів, проектувальників, керівників, менеджерів з продажу інженерного обладнання, забудовників та всіх, хто цікавиться темою.

Повномасштабна агресія росії змусила припинити випуск друкованого AW-Therm. Проте, наш медіаресурс продовжує свою роботу в електронному форматі на сайті та в соцмережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Тематика опалення, енергоефективних технологій, водопостачання, кондиціювання, вентиляції, автоматики та систем віддаленого контролю залишається важливою і потрібною. Ми прагнемо зробити її доступною для кожного, хто хоче покращити свій дім у Вільній Україні.

AW-Therm продовжує пропонувати цікаві інженерні рішення та новинки ринку HVAC, які важливо знати і вивчати. Якщо наша робота корисна вам, підтримайте українське видання AW-Therm донатом, щоб отримувати актуальну інформацію про світовий і український інженерний ринок.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Рекуператор для квартири

Waste Water Management 2019 - запрошуємо для участі!

Компанія «Бізнес-Форум» 9-10 квітня 2019 у виставковому центрі «АККО Інтернешнл» проведе Міжнародну виставку обладнання та технологій для поводження з муніципальними та промисловими стічними водами Waste Water Management 2019

Зображення Waste Water Management 2019 Цього року у заході прийняли участь близько 800 фахівців галузі з 25 країн світу, що пропонували оглянути експозицію 52 компанії з Австрії, Великобританії, Німеччини, Ізраїлю, Італії, Китаю, Литви, Норвегії, Словаччини, Словенія, Туреччини, України, Чехії.

Наступного року ділова програма включатиме тематичні підрозділи:

  • Реформи законодавства в сфері поводження з муніципальними та промисловими стічними водами.
  • Інвестиційні потреби та фінансування проектів в галузі водопостачання та водовідведення регіонів України.
  • Сучасна техніка для очищення трубопроводів каналізаційних мереж, зливової каналізації, колодязів, відстійників.
  • Інформаційні технології, обладнання та системи обліку, моніторингу, автоматизації та диспетчеризації.
  • Сучасне обладнання і технології для механічної, хімічної, фізико-хімічної і біологічної очистки стічних вод.
  • Переробка та утилізація осадів і шламів, очистка фільтрату полігонів ТПВ, біогазова енергетика.

Новими розділами виставки у 2019 р. будуть тематики:

  • Поверхневі водні ресурси: моніторинг, якість, контроль.
  • Рісайклінг води, технологія ZLD (Zero Liquid Discharge).
  • Юридичні послуги та кадровий сервіс.

Серед заходів в рамках виставки також відбудуться:

Конференція «Вода в промисловості»: енергетика та гірничо-металургійний комплекс; фармацевтика і харчова промисловість; агропромисловий комплекс та сільське господарство; хімічна, нафтохімічна промисловості і транспорт.

Конференція «Інженерні мережі водопостачання, водовідведення та каналізації» охопить: матеріали та обладнання для будівництва трубопроводів (труби і насоси); безтраншейні технології; діагностика і ремонт трубопроводів; системи зливової каналізації, боротьба з паводком.

Семінари «Локальні очисні споруди»; «Інструменти ProZorro для водоканалів та їх постачальників».

Конференція «Сучасні аспекти проектування і будівництва об'єктів водного сектора України» висвітлить актуальні зміни законодавства в галузі регулювання будівництва об'єктів водного господарства; сучасні технології проектування і будівництва; взаємодію, виршення проблем та впровадження рішень у ланцюгу замовник - проектувальник - генеральний підрядник; закупівлі та особливості проектів за участю міжнародних фінансових організацій; сертифікація і підвищення кваліфікації інженерів-проектувальників гідротехнічних об'єктів як необхідна умову відповідності об'єктів світовим стандартам.

Семінар «Роль екологічних лабораторій водоканалів і промислових підприємств в реформі моніторингу водних ресурсів України» висвітлить зміни в законодавстві, що регулюють діяльність лабораторій в світлі переходу на європейські стандарти вимірювань; та охопить найкращі технології та обладнання для моніторингу водних ресурсів; ефективну взаємодію муніципальних органів влади і бізнесу при побудові єдиної системи вимірювань стану навколишнього середовища; забезпечення якості вимірювань і метрологічний контроль; економіку інструментальних досліджень водних ресурсів тощо.

До участі у виставці та науково-практичних заходах запрошуються постачальники техніки, обладнання, технологій та комплексних рішень для поводження зі стічними водами; проектно-інжинірингові, будівельні організації, генеральні підрядники; проектні і виробничі служби водоканалів і промислових підприємств; постачальники обладнання та технологій; науково-освітні установи, контролюючі служби, фінансові інститути, муніципальні та державні органи влади.

Медіа-ресурс AW-Therm є інформаційним партнером виставки та висвітлення актуальних питань з нових технологій очищення стічної води.

Долучайтесь!

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 4 174

Вас може зацікавити:2 коментаря

  • Вход на выставку Waste Water Management 2019 бесплатный.

5
5
5
Залишити коментар

Telegram