Агресія Російської Федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні виданням у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію з світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


DONATE

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Всеукраїнський конкурс проектантів REHAU PROJECT AWARDS

Будівництво відіграє важливу роль у розвитку будь-якої країни не лише з економічної точки зору, але і естетичної. Компанія REHAU приділяє велику увагу енергоефективності, якості та інноваційності. Саме тому REHAU намагається створювати цікаві проекти та конкурси, які б відображали цінності, переваги та бачення компанії

Rehau_200 Відділ "Внутрішніх інженерних мереж" компанії REHAU з 1 квітня 2016 року запустив новий Всеукраїнський конкурс проектантів REHAU PROJECT AWARDS, який буде тривати до 15 грудня 2016 року. В конкурсі можуть прийняти участь проектні бюро та студії, будівельні компанії та приватні підприємці, які працюють в будівельній галузі. Конкурс проходить в п’яти категоріях:

  • Приватний об’єкт.
  • Сільськогосподарський об’єкт.
  • Інфраструктурний об’єкт.
  • Житловий об’єкт.
  • Об’єкт у сфері культури.

Основною вимогою для прийняття участі у конкурсі є використання в проекті продукції REHAU «Внутрішні інженерні мережі»: система опалення та водопостачання RAUTITAN, система опалення/охолодження RAUTHERM, регулятори температури NEA, системи безшумної каналізації RAUPIANO Plus, системи теплопостачання Rauvitherm тощо. Проекти можуть бути на стадії реалізації або бути реалізованими до кінця 2016 року. На участь у конкурсі розглядаються лише проекти з лютого 2016 року.

Кожен учасник конкурсу може одночасно приймати участь у всіх п’яти категоріях, але презентувати лише один об’єкт у кожній категорії. Для участі потрібно заповнити заявку та відправити її разом з необхідним пакетом документів на адресу Anna.Kravchenko@rehau.com до 15 вересня 2016 року.

Проекти буде оцінювати експертне журі, до складу якого увійдуть представники «REHAU Україна», представники «REHAU Австрія» та відомі архітектори. Основними критеріями відбору являються інноваційність проекту, оригінальність та новизна ідеї, енергоефективність, сума інвестицій, відповідність проекту умовам конкурсу.

Наприкінці 2016 року відбудеться урочиста церемонія REHAU PROJECT AWARDS, на якій будуть оголошені переможці та вручені цінні призи.Гран-прі конкурсу по «Приватному об’єкту» – поїздка на завод REHAU в 2017 році. В інших чотирьох категоріях переможці отримають планшети Apple Ipad Air 3.

Максим Солоненко, директор з продажів та маркетингу відділу "Внутрішніх інженерних мереж" компанії REHAU, прокоментував: «Компанія REHAU – інноватор не лише в галузі полімерів, але і в маркетингових комунікаціях. Ми намагаємось завжди бути попереду в наших рекламних акціях, маркетингових заходах та подіях. Щороку ми проводимо конкурси та акції для монтажників, підтримуємо та створюємо свої соціальні проекти, організовуємо невеликі акції для проектантів. В 2016 році ми вирішили провести масштабний Всеукраїнський конкурс проектів, за допомогою якого можна втілити в життя нові цікаві та нестандартні рішення та ідеї. Ми завжди раді підтримати творчі та інноваційні ідеї, енергоефективні рішення».

ТОВ «РЕХАУ»
08162, смт. Чабани (Київська обл.) вул. Машинобудівників, 1
+38 044 467-77-28
https://www.facebook.com/RehauUkraineInzheneriya

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі AW-Therm. Підписуйтесь!

Переглянуто: 4 094

Вас може зацікавити:Залишити коментар

Telegram