Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Рекуператор для квартири

«Твій ідеальний ЕКО Дім» - всеукраїнський конкурс

8 грудня відбулася офіційна церемонія відкриття виставки кращих студентських робіт Всеукраїнського Конкурсу «Твій Ідеальний ЕКО Дім» в міжнародному аеропорті «Бориспіль», у терміналі Д.

Image00010 Виставку урочисто відкрили Максим Солоненко, директор з маркетингу та збуту відділу Внутрішніх Інженерних Мереж компанії REHAU, а також Євген Дихне, генеральний директор міжнародного аеропорту «Бориспіль».

У святковій атмосфері учасників виставки привітали Євгенія Сатська, корпоративний прес-секретар авіакомпанії «Міжнародні Авіалінії України», а також Костянтин Кожемяка, власних фамільної друкарні HUSS, які являються партнерами Конкурсу. Також студентів привітав відомий та талановитий скульптор Олег Пінчук, який створив спеціальну експозицію з труб REHAU «Гармонія хаосу» - в руках Олега навіть труби можуть бути витвором мистецтва.IMG_4233

Кожного року компанія REHAU проводить різноманітні проекти та конкурси для дітей та молоді. В 2016 році REHAU вирішила продовжити соціальну ініціативу та підтримати талановиту молодь України і створила проект для майбутніх архітекторів, дизайнерів, будівельників та творчих особистостей «Твій Ідеальний ЕКО Дім». Протягом трьох місяців студенти зі всієї України створювали проекти на тему ЕКО будинків, використовуючи сучасні та енергоефективні технології, інноваційні рішення та ідеї, а також трубиREHAU. Експертне Журі обрало 30 півфіналістів, чиї роботи будуть представлені в аеропорті до 8 березня 2017 року, а потім будуть експонуватися в Центрі української культури та мистецтва», говорить Максим Солоненко, директор з маркетингу та збуту відділу Внутрішніх Інженерних Мереж компанії REHAU.

«МАУ» вручила «Приз глядацьких симпатій» (авіаквиток в обидві сторони до Німеччини) Ірині Матущенко, студентці п’ятого курсу архітектурного факультету Харківського національного університету будівництва та архітектури.

За результатами Facebook голосування на офіційній сторінці REHAU перемогли: Ірина Шпак, студентка шостого курсу факультету дизайну Університету ім. Грінченка та студенти п’ятого курсу Інституту художнього моделювання та дизайну ім. Сальвадора Далі Брейтер Станіслав, Май-Кувачов Станіслав, Міхєєв Станіслав, Балицька Ірина, Кухтік Олена та Кащенко Ярослав. Переможці отримали планшети та солодкі подарунки від Cup Cake Studio.

За результатами Експертного голосування, до складу якого увійшли Йорх Еберхардт (REHAU Австрія), Клаус Гольвіцер (REHAU Німеччина), Максим Солоненко (REHAU Україна), Юлія Берге (REHAU Україна), Анна Кравченко (REHAU Україна), Андрій Пашенько (архітектурна майстерня А. Пашенько) та Костянтин Кожемяка (фамільна друкарня HUSS), було обрано 6 переможців.

IMG_4650

В категорія 3Д модель оригінальна:

I місце посів Шелемеха Ростислав, учень 11 класу Загальноосвітньої школи–гімназії ім. В. Т. Сенатора;
II місце – Стребелева Софія, студентка першого курсу факультету іспанської філології Університету ім. Грінченка;
III місце - Юсан Іуліанія, студентка другого курсу театрального факультету Київского національного університету театру, кіно і телебачення ім. Карпенко-Карого.

В категорії комп’ютерна 3Д модель перемогли:

I місце - Карандюк Денис, студент четвертого курсу архітектурного факультету Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури;
II місце – Мавродій Анатолій, студент п’ятого курсу будівельного факультету Харківського національного університету будівництва і архітектури;
III місце - Надкерничний Ігор, студент п’ятого курсу будівельного факультету Вінницького національного технічного університету.

Переможці перших місць отримали Grand Prix (експонування роботи на території головного офісу REHAU у Німеччині), стажування в REHAU Україна, а також планшети; другі місця – фітнес-трекери, треті місця – сертифікати на навчання в Гете Інституті. Також всі переможці отримали солодкі подарунки від Cup Cake Studio.

REHAU і в майбутньому планує проводити конкурси для студентів та дітей та створювати нові креативні проекти.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 1 976 / 2016-12-09 16:31:28

Вас може зацікавити:Залишити коментар

Telegram