Друзі, донедавна у вас була можливість читати друкований журнал AW-Therm, єдине в Україні видання у сфері HVAC.

Ми намагалися просто і доступно пояснювати управління мікрокліматом житлових і службових приміщень через розумні інженерні системи. Наш журнал був настільним посібником для монтажників, головних інженерів, проектувальників, керівників, менеджерів з продажу інженерного обладнання, забудовників та всіх, хто цікавиться темою.

Повномасштабна агресія росії змусила припинити випуск друкованого AW-Therm. Проте, наш медіаресурс продовжує свою роботу в електронному форматі на сайті та в соцмережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Тематика опалення, енергоефективних технологій, водопостачання, кондиціювання, вентиляції, автоматики та систем віддаленого контролю залишається важливою і потрібною. Ми прагнемо зробити її доступною для кожного, хто хоче покращити свій дім у Вільній Україні.

AW-Therm продовжує пропонувати цікаві інженерні рішення та новинки ринку HVAC, які важливо знати і вивчати. Якщо наша робота корисна вам, підтримайте українське видання AW-Therm донатом, щоб отримувати актуальну інформацію про світовий і український інженерний ринок.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Рекуператор для квартири

Водоочистка в полевых условиях

Clean_200 Портативное устройство H2gO Purifier GLOBAL предназначено для обеззараживания воды с производительностью до 20 л за несколько минут. Для выработки дезинфицирующего раствора используется вода и поваренная соль. Устройство имеет функцию выбора объема воды, который будет обрабатываться: 1, 2, 5, 10 и 20 л. Очиститель инактивирует бактерии, вирусы и лямблии за 30 минут и криптоспоридии за 4 часа при правильном дозировании. При этом вода становится безопасной для употребления. Всего устройство рассчитано но обработку 124 тыс. л воды. Очиститель оснащен аккумуляторной батареей, заряжаемой от USB порта или от солнечной панели. Встроенная камера для соли позволяет сохранять две порции соли, которых достаточно для приготовления дезинфектанта на 200 л воды. В комплекте – бутылка для соляного раствора на 30 мл. Есть встроенный светодиодный фонарик. Размеры (Ш×В×Г) – 43×92×28 мм.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 1 278 / 2015-07-21 11:23:13


Залишити коментар

Telegram