VALTEC

Водонагрівачі непрямого нагрівання Drazice

ТОВ «Кооперативні заводи Дражіце — машинобудівний завод» (Druzstevni zavody Drazice — strojirna s.r.o.), традиції якого сходять від 1956 року, є провідним виробником водонагрівачів, акумулювальних баків і додаткового обладнання у Чеській Республіці. Водонагрівачі, вироблені фірмою, захищає від корозії унікальний шар емалі Crystal Enamel®, розробленої у співпраці з німецькою фірмою Wendel Enamel Gmbh

Dra_logo

DRAZICE_2 Цей шар гігієнічно чистий (виділення металів у воду становить близько однієї десятої частини від значень, допустимих нормою) і тому підходить для постійного контакту з питною водою. Низькі втрати тепла і мінімальні експлуатаційні витрати забезпечує тверда поліуретанова піна Thermogen®, що не містить хлорфторвуглеводнів (ХФВ), – високоякісна ізоляція міжнародної фірми Bayer товщиною не менш ніж 42 мм, в окремих моделях – до 80 мм.

Водонагрівачі непрямого нагрівання Drazice представлені в повному асортименті продуктів з емальованим внутрішнім резервуаром об’ємом 80–1000 л. Обравши водонагрівач відповідного типу й об‘єму, користувач отримує можливість готувати теплу воду за допомогою зовнішніх джерел енергії, таких як електричні, газові котли, котли на твердому паливі, сонячні колектори, фотоелектричні панелі, теплові насоси, теплообмінні установки для систем централізованого теплопостачання та їх комбінації. Деякі типи можна замовити в комбінованому варіанті з електричним нагріванням або доповнити нагрівачами з додаткового обладнання.

DRAZICE_1Моделей непрямого нагрівання в асортименті Drazice налічується в цілому 54, тому звернімо увагу лише на деякі типи, що користуються найбільшим попитом.

Для використання в домашньому господарстві найпридатнішими є типи підвісних баків OKC NTR/Z (80–200 л) або підлогові (так звані стаціонарні) – OKC NTR(R) з об’ємом 100–250 л. Літера «R» у назві означає один трубчастий теплообмінник, а «RR» – два теплообмінники для двох різних джерел. Сюди також відноситься модельний ряд водонагрівачів OKH NTR/HV незвичного дизайну з гранями, з верхніми виводами. Ці баки виробляються об‘ємом 100–125 л, і їхня перевага полягає в короткому і простому з‘єднанні між водонагрівачем і підвісним газовим або електричним котлом (для встановлення під підвісним котлом). Для геліосистем була розроблена серія водонагрівачів OKC NTRR/SOL об‘ємом 200–500 л.

У разі великого споживання води в багатоквартирних будинках, цехах і на виробничих об’єктах можна використовувати серію виробів OKC NTR(R)/1MPa об’ємом 300–1000 л для котлів потужністю до 110 кВт. Компанія поставляє також спеціальні продукти для теплових насосів OKC NTR/HP об’ємом 250–1000 л зі значно збільшеною площею тепловіддачі теплообмінника.

Клієнтам, які потребують зберегти енергію з теплового джерела для подальшого використання або збільшити об‘єм води в опалювальній системі, Drazice пропонує різноманітний асортимент акумулювальних баків NAD і NADO з нагріванням води з різним додатковим обладнанням, зокрема електричними нагрівальними елементами в різних варіантах виконання.

Družstevní závody Dražice – strojírna s.r.o.

Dražice 69294 71 Benátky
nad Jizerou Czech Republic.
www.dzd.cz

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі AW-Therm. Підписуйтесь!

Просмотрено: 2 417


Оставьте комментарий

Telegram