Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Ariston Thermo анонсує початок продажу оновлених водонагрівачів VELIS

Компанія Ariston Thermo Україна оголосила про початок продажів в країні водонагрівачів нового покоління марки Ariston Thermo VELIS. Тепер ці потужні надійні водонагрівачі зі збільшеною на 16% продуктивністю оснащені повністю електронною системою

Зображення Ariston Thermo VELIS Зручність дистанційного керування приладом зі смартфона за допомогою додатка Aqua Ariston NET досягається завдяки інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу з сенсорними елементами. Загалом, новий високотехнологічний інтерфейс має великий рідкокристалічний дисплей з сенсорними кнопками, індикатор чотирьох рівнів гарячої води та індикатор готовності до подавання води. Тобто, користувач може миттєво побачити всю важливу інформацію та активно керувати приладом.

Серія водонагрівачів Ariston Thermo VELIS має оновлений елегантний та стриманий дизайн, що одержав перемогу у конкурсі Good Design Awards, а також має найпрестижнішу міжнародну відзнаку за високі досягнення у сфері дизайну від Чиказького музею архітектури та дизайну. Пристрої створено з високоякісних матеріалів, що гарантує стабільну продуктивність на тривалі роки. Разом з тим, нова лінійка моделей Ariston Thermo VELIS має глибину всього лише 27 см. Ці компактні прилади можна встановлювати як горизонтально, так й вертикально. Вони пасуватимуть до інтер’єру будь-якої ванної кімнати чи кухні.

Вироби з модельного ряду Ariston Thermo VELIS оснащені функцією ECO EVO, що автоматично вивчає щоденні звички користувача для того, щоб подавати гарячу воду саме тоді, коли це потрібно.

До асортименту новітньої лінійки включено чотири унікальних моделі – VELIS LUX PW ABSE DRY WIFI, VELIS LUX PW ABSE WIFI, ABSE VLS PRO PW та ABS VLS PRO R із своїми відповідними особливостями та унікальними функціями.

Зображення нова панель водонагрівача VELIS Дві моделі VELIS LUX PW ABSE DRY WIFI та VELIS LUX PW ABSE WIFI мають такі спільні характеристики:

  • підключення до мережі WI-FI для дистанційного керування;
  • цифровий індикатор температури;
  • електронне регулювання температури;
  • функція ECO EVO;
  • комфортні режими, які забезпечуються індикатором рівнів гарячої води (25%, 50% та 75% гарячої води в баку) та індикатором готовності/ нагрівання (червоний колір на етапі нагрівання та синій при досягненні заданої температури), вони мають запобіжний клапан, випробуваний за тиску 8 бар;
  • великий рідкокристалічний дисплей із сенсорними кнопками;
  • нову ексклюзивну матово-сріблясту панель.

Головна відмінність цих двох моделей закладена в нагрівальному елементі: це сухий тен у VELIS LUX PW ABSE DRY WIFI та мідь – у VELIS LUX PW ABSE WIFI.

Зображення водогрівачі Арістон Дві інші моделі – ABSE VLS PRO PW та ABS VLS PRO R – мають індикатор готовності / нагрівання, наявність двох фланців на 5 болтів, що робить монтаж на стіну зручнішим, запобіжний клапан, випробуваний на тиску 8 бар, екологічну поліуретанову теплоізоляцію.

Модель ABSE VLS PRO PW має цифровий індикатор температури та наступні функції: електронне регулювання температури, авторегулювання ECO EVO, функція готовності душу та подвійної потужності (1,5 кВт + 1 кВт).

Модель ABS VLS PRO R з внутрішнім баком із нержавіючої сталі має дещо відмінні характеристики від попередніх моделей лінійки, а також надійне механічне регулювання температури та не поступається за своєю функціональністю іншим моделям оновленої лінійки VELIS.

«Не забуваючи про привабливий дизайн та орієнтуючись на майбутнє, компанія Арістон Термо пропонує нову лінійку моделей водонагрівачів, які ідеально підходять для смарт-квартир та розумних будинків. Дистанційне управління та цифрове регулювання параметрів нагріву полегшує життя споживачів та робить його комфортнішим. У нових моделях водонагрівачів VELIS ви знайдете всі актуальні інновації майбутнього у теперішньому», – прокоментував запуск нової лінійки продуктів керівник відділу маркетингу компанії Ariston Thermo Україна Андрій Троян.

Про Ariston Thermo

Ariston Thermo – всесвітньо відомий виробник високоефективного обладнання для опалення та нагрівання води, комплектуючих частин та пальників. У 2020 році дана група продукції досягла обігу на суму 1,66 мільярда євро від продажу 7,5 мільйонів одиниць товару. Наразі компанія нараховує 7400 співробітників, 70 наявних компаній та 6 представництв у 42 країнах світу, 26 виробничих майданчиків у 15 країнах та 25 центрів експертизи для досліджень та розробок у 16 країнах, й відповідно здійснює продаж у 150 країнах світу. Компанія пропонує повний спектр виробів, систем та послуг головним чином під міжнародними брендами Ariston та ELCO, а також керує провідними національними брендами, такими як Chaffoteaux, ATAG, Racold, Calorex, NTI, HTP, а також Ecoflam та Thermowatt у сегменті пальників та комплектуючих. Група Ariston Thermo є розробником енергоефективних рішень на основі поновлюваних джерел енергії (наприклад, гідравлічні теплові насоси, водонагрівачі на базі теплового насоса, гібридні рішення, пристрої для використання сонячної теплової енергії), ефективні котли та водонагрівачі, інноваційні системи промислового зв’язку. Ariston Thermo є прибічником оптимального поєднання якості, економії енергії та турботи про навколишнє середовище.

«АРІСТОН ТЕРМО УКРАЇНА»

Тел.: +380 44 496-25-18 (секретар)
Тел.: +380 44 496-25-15 (сервіс)
www.ariston.com/ua/

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 3 991


Залишити коментар

Telegram