Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Ariston Lydos – нове покоління електроводонагрівачів

Компанія «Ariston Thermo Україна» готується до запуску у продаж лінійки настінних накопичувальних водонагрівачів Lydos, яка буде представлена двома моделями: Eсо та R. Сучасні технології, матеріали, що застосовуються при виробництві та високотехнологічний дизайн здатні надати користувачеві абсолютно новий досвід експлуатації цього обладнання

Водонагрівач Lydos Eco

Зображення водонагрівач Ariston Lydos Eco У водонагрівачах втілено ряд новітніх технологій, що гарантують якість, ефективність, надійність і довгочасність роботи. Наприклад, це проривна запатентована технологія WaterPlus, завдяки якій, водонагрівач утримує у нижніх шарах холодну воду, що надходить, забезпечуючи мінімальне перемішування з накопиченою гарячою водою. Це дозволяє отримати на 16% більшегарячої води.

Інноваційна запатентована функція Eco Evo «запам’ятовує» звички споживача щодо використання гарячої води, дозволяючи зекономити до 14% енергозатрат. Реалізується вона завдяки вбудованому програмному забезпеченню, яке фіксує те, коли саме частіше за все використовується гаряча вода. Отже водонагрівач готує її просто перед безпосередньою подачею.

Компанія Ariston завжди була вірною меті створення продукції, яка витримає випробування часом. 25 років тому, першою, вона почала виготовляти електричні водонагрівачі з титановим емальованим покриттям нагрівального елемента – ТіТес. Ця традиція отримала продовження в інноваційній технології TitanShield.

Тож подвійне рішення забезпечує тотальний захист від корозії. Внутрішня стінка бака покрита емаллю із шаром титану – матеріалу, стійкого до іржі. Природні його властивості покращені впливом магнієвого анода збільшеного розміру, що зупиняє реакцію окислення на внутрішній поверхні бака, тим самим збільшуючи термін його служби.

Крім того, новітній матеріал на основі циклопентану (речовина, що застосовується при спінюванні поліуретанів) забезпечує покращені теплоізоляційні властивості.

Система абсолютної безпеки (Absolute Safety System) – це набір функцій, що забезпечують надійну роботу приладу в разі виникнення проблем з електро- або водопостачанням. Система включає захист від перегріву та від замерзання, а також попереджує запуск за відсутності води у баку. Крім того, є функція «Антилегіонелла», що запобігає розвитку шкідливих бактерій в ємності водонагрівача.

Кожен окремий прилад серії Ariston Lydos ретельно тестується на відповідність найсуворішим європейським стандартам якості, ефективності та безпеки. А у поєднанні з ексклюзивним дизайном від італійського дизайнера Умберто Палермо (Umberto Palermo), ці водонагрівачі здатні стати невід’ємною частиною інтер’єру та інженерного обладнання квартири або будинку.

У лінійці також реалізовані функції, які спрощують користування водонагрівачем, наприклад, – Shower Ready. Завдяки ній споживачу подається сигнал, коли все готово до прийняття першого душу. Отже, підсумовуючи вищевикладене, можна сказати, що Lydos Eco – преміальний енергоефективний водонагрівач з цифровим керуванням, функціями Eco Evo, Shower Ready, системою TitanShield, італійським дизайном та рідкокристалічним дисплеєм.

Lydos R – водонагрівач, що за енергоефективністю не поступається Lydos Eco, з преміальним італійським дизайном, системою TitanShield, механічним керуванням (зовнішній регулятор температури), надзвичайно ефективним теплоізоляційним покриттям. Крім того, моделі оснащені збільшеним магнієвим анодом для запобігання корозії та високоякісним баком, покритим емаллю з титаном.

Водонагрівач Lydos R

Паралельно з лінійкою Lydos на український ринок готуються вийти оновлені водонагрівачі інших серій з покращеним дизайном, ергономікою та зручністю використання.

ТОВ «АРІСТОН ТЕРМО УКРАЇНА»
Тел.: +380 44 496 25 18 (секретар)
Тел.: +380 44 496 25 15 (сервіс)
http://www.ariston.com/ua/

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 3 473

Вас може зацікавити:Залишити коментар

Telegram