Агресія Російської Федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні виданням у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію з світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


DONATE

Install Fest Ukraine 2024

Водневі технології - з планів в реалії

Bosch вкладає 1 мільярд євро в розробки технологій водневих паливних елементів

Зображення водневі паливні елементи Bosch Група компаній Bosch глибоко занурюється в розробку і створення водневих паливних елементів. Д-р Фолькмар Деннер, генеральний директор Bosch прокоментував це так: «Bosch вже готовий до роботи з воднем».

Компанія Bosch зобов'язалася інвестувати 1 мільярд євро протягом наступних трьох років (з 2021 по 2024 рік) в технологію водневих паливних елементів. Цей сектор швидко розвивається на ринку ЄС. У той же період компанія також інвестує 600 мільйонів євро в транспортний сектор, де Bosch бачить особливі перспективи для важкого магістрального вантажного транспорту. Д-р Деннер сказав, що переваги водневих паливних елементів для великих вантажних автомобілів незаперечні. Він повідомив: «Чим важчі автомобілі, тим більше ми будемо покладатися саме на водневе паливо».

Bosch має намір знизити високі інвестиційні витрати на технологію за рахунок серійного виробництва.

Доктор Деннер розповів про перспективність інвестицій в водень - до 2030 року ринок екологічно чистого водню в ЄС може скласти 40 мільярдів євро при щорічних темпах розвитку 65%.

Ринок компонентів паливних елементів для транспорту, зокрема, може вартувати близько 18 мільярдів євро до кінця цього десятиліття.

Bosch також має намір поставляти електроенергію та тепло, генеровані з водню, в житлові райони, комерційні підприємства та центри обробки даних, ввівши в експлуатацію в цьому році 100 невеликих електростанцій на водневих паливних елементах.

За словами доктора Деннера, Bosch готовий стати лідером цього динамічного ринку і очікує, що цей сектор стане прибутковим протягом трьох років, а в 2025 році обсяг продажів зросте в п'ять разів і складе близько 5 мільярдів євро.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі AW-Therm. Долучайтесь!

Переглянуто: 1 785 / 2021-05-20 22:06:56

Вас може зацікавити:


Instal Fest Ukraine 2024


Залишити коментар

Telegram