Друзі, донедавна у вас була можливість читати друкований журнал AW-Therm, єдине в Україні видання у сфері HVAC.

Ми намагалися просто і доступно пояснювати управління мікрокліматом житлових і службових приміщень через розумні інженерні системи. Наш журнал був настільним посібником для монтажників, головних інженерів, проектувальників, керівників, менеджерів з продажу інженерного обладнання, забудовників та всіх, хто цікавиться темою.

Повномасштабна агресія росії змусила припинити випуск друкованого AW-Therm. Проте, наш медіаресурс продовжує свою роботу в електронному форматі на сайті та в соцмережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Тематика опалення, енергоефективних технологій, водопостачання, кондиціювання, вентиляції, автоматики та систем віддаленого контролю залишається важливою і потрібною. Ми прагнемо зробити її доступною для кожного, хто хоче покращити свій дім у Вільній Україні.

AW-Therm продовжує пропонувати цікаві інженерні рішення та новинки ринку HVAC, які важливо знати і вивчати. Якщо наша робота корисна вам, підтримайте українське видання AW-Therm донатом, щоб отримувати актуальну інформацію про світовий і український інженерний ринок.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Рекуператор для квартири

Водневі технології - з планів в реалії

Bosch вкладає 1 мільярд євро в розробки технологій водневих паливних елементів

Зображення водневі паливні елементи Bosch Група компаній Bosch глибоко занурюється в розробку і створення водневих паливних елементів. Д-р Фолькмар Деннер, генеральний директор Bosch прокоментував це так: «Bosch вже готовий до роботи з воднем».

Компанія Bosch зобов'язалася інвестувати 1 мільярд євро протягом наступних трьох років (з 2021 по 2024 рік) в технологію водневих паливних елементів. Цей сектор швидко розвивається на ринку ЄС. У той же період компанія також інвестує 600 мільйонів євро в транспортний сектор, де Bosch бачить особливі перспективи для важкого магістрального вантажного транспорту. Д-р Деннер сказав, що переваги водневих паливних елементів для великих вантажних автомобілів незаперечні. Він повідомив: «Чим важчі автомобілі, тим більше ми будемо покладатися саме на водневе паливо».

Bosch має намір знизити високі інвестиційні витрати на технологію за рахунок серійного виробництва.

Доктор Деннер розповів про перспективність інвестицій в водень - до 2030 року ринок екологічно чистого водню в ЄС може скласти 40 мільярдів євро при щорічних темпах розвитку 65%.

Ринок компонентів паливних елементів для транспорту, зокрема, може вартувати близько 18 мільярдів євро до кінця цього десятиліття.

Bosch також має намір поставляти електроенергію та тепло, генеровані з водню, в житлові райони, комерційні підприємства та центри обробки даних, ввівши в експлуатацію в цьому році 100 невеликих електростанцій на водневих паливних елементах.

За словами доктора Деннера, Bosch готовий стати лідером цього динамічного ринку і очікує, що цей сектор стане прибутковим протягом трьох років, а в 2025 році обсяг продажів зросте в п'ять разів і складе близько 5 мільярдів євро.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 1 845 / 2021-05-20 22:06:56

Вас може зацікавити:Залишити коментар

Telegram