Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Рекуператор для квартири

Вода замість газу

Sum_200 Чоловік, який самостійно замінив газову колонку, залишив без газу 48 сусідніх квартир. Вода замість газу пішла з газопроводу у мешканців багатоповерхівки в Сумах після того, як їх сусід без залучення до робіт фахівців "Сумигаз" самотужки встановив нову газову колонку та при підключенні переплутав труби газопроводу та водопроводу.

Чоловік переоцінив своє вміння, переплутав шланги, підключивши газову систему багатоквартирного будинку до водопровідної. Після чого до газової мережі потрапила вода. У результаті залиті водою газові прилади споживачів та виведені з ладу прилади обліку газу. Аварійно-відновлювальні роботи триватимуть не один день. У всіх 48 абонентів лічильники газу зняті для перевірки працездатності. Функціонування будинкової газової мережі буде відновлено лише тоді, коли будуть злиті всі залишки води із газової системи будинку.

Винуватця аварійної ситуації чекає штраф та компенсація завданих збитків як сусідам, так і газорозподільчій компанії. Пожильці позбавлені можливості користуватися газом уже більше тижня. Нагадуємо, що встановлювати, переносити, замінювати чи ремонтувати газові прилади мають право лише спеціалісти із відповідною кваліфікацією та дозволом на виконання газонебезпечних робіт. Не будьте занадто самовпевненими! Не наражайте на небезпеку себе і оточуючих!

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 2 439 / 2017-09-19 12:25:55


Залишити коментар

Telegram