Виставка «Котедж-експо 2022»: запрошуємо

Зображення виставка «Котедж-експо» Сьогодні люди прагнуть змін, і не лише у політичному сенсі. Багато хто мріє жити не в бурхливій метушні міста, а у затишку приміської садиби і починати ранок з кави у сучасному котеджі із заощадливими технологіями сьогодення.

Заміський дім має стати комфортним місцем для проживання з використанням сучасних технічних рішень та відкриттів, щоб кожний день приносив задоволення та відпочинок.

Виставка «Котедж-експо», організована ТОВ «Поток-центр», відбудеться 20-22 квітня 2022 року, і протягом трьох днів триватиме можливість ознайомитися з новітніми технологіями у сфері будівництва котеджів і заміських будинків, архітектури та ландшафтного дизайну, взяти участь у презентаціях, майстер класах і семінарах.

Долучайтеся до досвіду професіоналів і використовуйте найкраще для будівництва дому своєї мрії.

Запрошуємо фахівців будівельної галузі до участі та співпраці на виставковому майданчику, продемонструвати свої досягнення, ознайомити потенційних клієнтів з асортиментом своєї продукції, розширити дилерську мережу.

Додаткову інформацію отримуйте на сайті www.cottage-expo.com.ua а за запитом на email: lora@cottage-expo.com.ua або igor@cottage-expo.com.ua

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі AW-Therm та корисні відео на Youtube-каналі. Долучайтесь!

Просмотрено: 2 166

Вас может заинтересовать:Оставьте комментарий

Telegram