Друзі, донедавна у вас була можливість читати друкований журнал AW-Therm, єдине в Україні видання у сфері HVAC.

Ми намагалися просто і доступно пояснювати управління мікрокліматом житлових і службових приміщень через розумні інженерні системи. Наш журнал був настільним посібником для монтажників, головних інженерів, проектувальників, керівників, менеджерів з продажу інженерного обладнання, забудовників та всіх, хто цікавиться темою.

Повномасштабна агресія росії змусила припинити випуск друкованого AW-Therm. Проте, наш медіаресурс продовжує свою роботу в електронному форматі на сайті та в соцмережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Тематика опалення, енергоефективних технологій, водопостачання, кондиціювання, вентиляції, автоматики та систем віддаленого контролю залишається важливою і потрібною. Ми прагнемо зробити її доступною для кожного, хто хоче покращити свій дім у Вільній Україні.

AW-Therm продовжує пропонувати цікаві інженерні рішення та новинки ринку HVAC, які важливо знати і вивчати. Якщо наша робота корисна вам, підтримайте українське видання AW-Therm донатом, щоб отримувати актуальну інформацію про світовий і український інженерний ринок.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Рекуператор для квартири

Виставка «Котедж-експо 2022»: запрошуємо

Зображення виставка «Котедж-експо» Сьогодні люди прагнуть змін, і не лише у політичному сенсі. Багато хто мріє жити не в бурхливій метушні міста, а у затишку приміської садиби і починати ранок з кави у сучасному котеджі із заощадливими технологіями сьогодення.

Заміський дім має стати комфортним місцем для проживання з використанням сучасних технічних рішень та відкриттів, щоб кожний день приносив задоволення та відпочинок.

Виставка «Котедж-експо», організована ТОВ «Поток-центр», відбудеться 20-22 квітня 2022 року, і протягом трьох днів триватиме можливість ознайомитися з новітніми технологіями у сфері будівництва котеджів і заміських будинків, архітектури та ландшафтного дизайну, взяти участь у презентаціях, майстер класах і семінарах.

Долучайтеся до досвіду професіоналів і використовуйте найкраще для будівництва дому своєї мрії.

Запрошуємо фахівців будівельної галузі до участі та співпраці на виставковому майданчику, продемонструвати свої досягнення, ознайомити потенційних клієнтів з асортиментом своєї продукції, розширити дилерську мережу.

Додаткову інформацію отримуйте на сайті www.cottage-expo.com.ua а за запитом на email: lora@cottage-expo.com.ua або igor@cottage-expo.com.ua

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 2 781

Вас може зацікавити:Залишити коментар

Telegram