Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Install Fest Ukraine 2024

Виставка ISH-2023 – індустрія постачання повітря та води, спрямована в майбутнє

Індустрія ярмарків знову розвивається, а виставка ISH-2023 повертається у звичному форматі. ISH починає свою діяльність заново та започатковує нові тематичні розділи та концепції на 2023 рік. Потреба в цьому помітна і з боку експонентів: 80 відсотків виставкової площі вже замовлено, всі основні гравці ринку вже представлені. Сектор SHK оновлюється, і є чіткі ознаки успіху та формування майбутнього. У центрі уваги на ISH 2023 буде заклик «Рішення для майбутнього для сталого розвитку»

Виставка ISH-2023 Вольфганг Марзін, президент і головний виконавчий директор Messe Frankfurt, коротко говорить про те, що ISH є як флагманом, так і серцем індустрії SHK: «Надзвичайно амбітні соціально-політичні цілі на міжнародному та європейському рівнях вимагають рішучих дій та використання життєздатних інновацій та рішень. Як провідний міжнародний захід SHK, ISH показує, які ринкові рішення вже розробляє європейська промисловість».

Зв'язок між двома розділами ISH, Енергія - Тепло і Повітря - Вода, формується під впливом тематики сталого розвитку. Разом із аспектами дизайну, розділ ISH Water 2023 також присвячений цьому. Незалежно від того, чи йдеться про виробництво чи концепції довговічного дизайну ванної кімнати для всіх поколінь і потреб – тема стійкості та сталості надихає все. Особливий інтерес тут викликає якість цінного водного ресурсу, а також енергоефективність у (гарячому) водопостачанні.

Ніколи раніше ми настільки не усвідомлювали важливість безпечного постачання енергії та води. Але перш за все: які наслідки може мати занадто велика залежність від окремих джерел енергії та постачальників? Ключовими словами тут є енергетична самодостатність, автономність, безпека постачання, гігієна питної води та диверсифікація джерел отримання енергії із центром ваги на використанні ще більшої частки відновлюваних джерел енергії. ISH розглядає на 2023 рік саме ці теми і орієнтується перш за все на засоби та рішення для досягнення цілей Паризької угоди про захист клімату, а також на важливість інтелектуального управління енергією, що поєднує сектори опалення та мобільності. Організатори не забули про збільшення електрифікації процесіів і пов’язану з нею тему зберігання енергії, а також про постійно зростаючу важливість водню як енергоносія.

Тема повітря, яка буде традиційно представлена на ISH-2023, також робить важливий внесок щодо зменшення викидів CO2 та енергозбереження. Повітря завжди було найважливішим питанням для людей, але раніше цій темі в будівлях приділяли менше уваги. Останні два роки показали всім, наскільки важлива гігієнічна подача повітря в будівлі, оскільки вона мінімізує ризики для здоров’я та покращує працездатність та самопочуття людей.

Усі ці теми будуть яскраво представлені у виставковому центрі Франкфурта з 13 по 17 березня 2023 року. Завітайте!

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 1 915

Instal Fest Ukraine 2024


Залишити коментар

Telegram