Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Рекуператор для квартири

Виставка InterBuildExpo-2017 запрошує!

Традиційний весняний будівельний виставковий форум України Міжнародна будівельна виставка InterBuildExpo-2017 відбудеться з 29 березня по 1 квітня 2017 року у київському ВЦ «КиївЕкспоПлаза»

Vis_380 Цього року виставкова експозиція займє близько 25 000 квадратних метрів у трьох павільйонах та на відкритому майданчику. У виставці InterBuildExpo-2017 візьмуть участь близько 600 компаній та будуть представлені близько 1000 будівельних брендів.

Ділова програма налічує більше 40 професійних заходів закритого та відкритого формату та сегментована по основних напрямках галузі. Учасників та відвідувачів виставки чекають конференції, майстер-класи, професійні конкурси та обговорення найбільш актуальних питань та проблем галузі – круглі столи, семінари, фахові конференції.

Предметом обговорення стануть проблеми поліпшення інвестиційного клімату у будівництві, підходи до реалізації сталого розвитку міст. В рамках виставки відбудуться зустрічі з питань впровадження електричних транспортних засобів та створення інфраструктури, міжнародної платформи, яка єднає електричну мобільність, відновну енергетику, сталу інфраструктуру та архітектуру з метою спільного розвитку. Окрема увага буде приділена останнім тенденціям світової архітектури та дизайну будівель, інтер’єрів та територій, з ландшафтного дизайну та догляду за рослинами, відбудуться майстер-класи відомих вітчизняних архітекторів та дизайнерів.

Потужна експозиція інновацій та тенденцій на ринку сучасних покрівельних матеріалів та віконних конструкцій, огляд та аналіз нових матеріалів і технологій, краш-тести віконних конструкцій супроводжуватимуться майстер-класами та демонстрацією супутніх матеріалів та інструментів. Презентації доповняться дискусіями та доповідями на конференції фахівців «Сучасні технології у будівництві».

Журнал AW-Therm буде висвітлювати виставкові події у якості інформаційного партнеру.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 3 716


Залишити коментар

Telegram