Друзі, донедавна у вас була можливість читати друкований журнал AW-Therm, єдине в Україні видання у сфері HVAC.

Ми намагалися просто і доступно пояснювати управління мікрокліматом житлових і службових приміщень через розумні інженерні системи. Наш журнал був настільним посібником для монтажників, головних інженерів, проектувальників, керівників, менеджерів з продажу інженерного обладнання, забудовників та всіх, хто цікавиться темою.

Повномасштабна агресія росії змусила припинити випуск друкованого AW-Therm. Проте, наш медіаресурс продовжує свою роботу в електронному форматі на сайті та в соцмережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Тематика опалення, енергоефективних технологій, водопостачання, кондиціювання, вентиляції, автоматики та систем віддаленого контролю залишається важливою і потрібною. Ми прагнемо зробити її доступною для кожного, хто хоче покращити свій дім у Вільній Україні.

AW-Therm продовжує пропонувати цікаві інженерні рішення та новинки ринку HVAC, які важливо знати і вивчати. Якщо наша робота корисна вам, підтримайте українське видання AW-Therm донатом, щоб отримувати актуальну інформацію про світовий і український інженерний ринок.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Рекуператор для квартири

Chill Pro 2024 виставка фахівців холодильної галузі

Запрошуємо компанії, що спеціалізуються на комерційному та промисловому холодильному обладнання до участі у виставці Chill Pro!

Зображення Chill Pro 2024 виставка

14-16 лютого 2024 року пройде - Chill Pro - спеціалізована платформа, де компанії можуть представити новітні технології, рішення й обладнання в галузі холодильного обладнання. Ця виставка є чудовою можливістю продемонструвати свої інновації, обмінятися досвідом з колегами, розширити мережу контактів і знайти нових партнерів.

Забронюйте стенд для участі виставці Chill Pro вже зараз та відкрийте безліч нових можливостей для розвитку вашого бізнесу.

Бронювання стенда за посиланням.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 1 505


Залишити коментар

Telegram