Агресія Російської Федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні виданням у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію з світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


DONATE

Install Fest Ukraine 2024

Chill Pro 2024 виставка фахівців холодильної галузі

Запрошуємо компанії, що спеціалізуються на комерційному та промисловому холодильному обладнання до участі у виставці Chill Pro!

Зображення Chill Pro 2024 виставка

14-16 лютого 2024 року пройде - Chill Pro - спеціалізована платформа, де компанії можуть представити новітні технології, рішення й обладнання в галузі холодильного обладнання. Ця виставка є чудовою можливістю продемонструвати свої інновації, обмінятися досвідом з колегами, розширити мережу контактів і знайти нових партнерів.

Забронюйте стенд для участі виставці Chill Pro вже зараз та відкрийте безліч нових можливостей для розвитку вашого бізнесу.

Бронювання стенда за посиланням.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі AW-Therm та корисні відео на Youtube-каналі. Долучайтесь!

Переглянуто: 1 388

Instal Fest Ukraine 2024


Залишити коментар

Telegram