Агресія Російської Федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні виданням у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію з світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


DONATE

Install Fest Ukraine 2024

Вінниця - це тепер не тільки "шалені бджілки"!

Paneli200 У Вінниці почнуть будувати завод з виробництва сонячних панелей. Вінницький виконком вирішив надати містобудівні умови та обмеження на проектування заводу з виробництва сонячних панелей по вул. С. Зулінського, зобов’язав замовника отримати вихідні дані на проектування відповідно до пункту 3 статті 29 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», а також розробити проектну документацію та затвердити її у встановленому законодавством порядку.

Це перші, але дуже необхідні кроки для побудови повністю нового українського підприємтсва з виробництва сонячних панелей.

Редакція має намір й надалі інформувати про стан справ у побудові інфраструктури національної відновлюваної енергетики.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі AW-Therm. Підписуйтесь!

Переглянуто: 1 720 / 2018-03-16 16:34:55

Instal Fest Ukraine 2024


Залишити коментар

Telegram