Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Рекуператор для квартири

Відновлення українського енергосектора

Зображення відновлення енергетичної інфраструктури України Норвегія планує долучитися до відновлення енергетичної інфраструктури України і зробити свій внесок у відновлення українського енергосектору шляхом долучення до міжнародних ініціатив щодо підтримки України.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства енергетики України.

Норвегія прагне долучитися до проєктів акумулювання міжнародної донорської допомоги, які координує Секретаріат Енергетичного товариства. Ці проєкти охоплюють не лише надання обладнання, матеріалів, палива для потреб українських енергокомпаній, але й фінансову допомогу. Також Норвегія може приєднатися до проєкту з реалізації Меморандуму між Міненерго і Програмою розвитку ООН щодо відновлення енергетичної інфраструктури України.

«Україна прагне не відбудувати енергетичний сектор за радянським зразком, а модернізувати енергетичну систему, зробити її сучасною та екологічною. Зокрема, й завдяки ініціативам підтримки України у воєнний час та програмам повоєнного відновлення», – зазначив заступник міністра енергетики з питань європейської інтеграції України Ярослав Демченков.

Джерело: Міністерство енергетики України

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 1 886 / 2022-06-05 20:16:26

Вас може зацікавити:Залишити коментар

Telegram