Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

GROHE: відбудуємо Україну разом

Відомий німецький сантехнічний бренд запускає масштабну ініціативу допомоги Україні

Участь у соціальних ініціативах компаній-виробників будівельних матеріалів є наразі надзвичайно важливою для України. Кожна компанія допомагає по-різному: жертвує кошти, дарує продукцію чи допомагає у ремонті пошкоджених будівель. У всесвітньо відомій компанії GROHE вирішили розглянути проблему комплексно та представили стратегію підтримки України, що складається із 3 частин.

Зображення GROHE

Першим напрямком є підтримка усіх українців та допомога у відбудові власних квартир та будинків. Для цього в GROHE створили спеціальні набори для ванної кімнати, туалету та кухні. Ці набори доступні усім українцям у магазинах-партнерах. Таким чином кожен бажаючий громадянин України може отримати високоякісні сучасні моделі продукції GROHE за особливою ціною. До наборів входять:

  • сучасний змішувач Eurosmart для раковини із технологією збереження води, обмежувачем температури та донним клапаном;
  • сучасний змішувач Eurosmart для ванни із технологією збереження води, обмежувачем температури та автоматичним перемикачем;
  • новітній змішувач Eurosmart для кухні із технологією збереження води, системою швидкого монтажу та поворотним виливом;
  • душовий гарнітур New Tempesta 100 із декількома режимами душу та поличкою;
  • комплект з підвісним унітазом Solido 5-в-1 – для ремонту за найсучаснішими європейськими стандартами, прихованого монтажу, із захистом від шуму.

Другий напрямок нерозривно пов’язаний із першим: за кожен придбаний спеціальний набір GROHE для України компанія надає один аналогічний комплект сантехніки безкоштовно для підприємств державної та комунальної власності: дитячих садочків, шкіл, лікарень та інших.

Третій напрямок також є не менш важливим – підтримка професіоналів галузі та майбутніх спеціалістів. GROHE безкоштовно забезпечує навчально-технологічні класи на базі професійних учбових закладів по всій Україні і планує розширити цю програму наступного року. Також відтепер майстри, які бажають підвищити свою кваліфікацію, можуть доєднатися до занять та навчитися монтажу сучасного сантехнічного обладнання.

Відновлення України – першорядне завдання, яке не може чекати. Відбудуємо країну разом з GROHE!

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 3 161


2 коментаря

  • Коли читаєш про такі компанії, хочеться в них працювати))

  • Леся, можливо там є вакансія, треба дізнаватися

5
5
5
Залишити коментар

Telegram