Головна премія IBUILD чекає на переможця!

Зображення VІ Всеукраїнської будівельної Премії IBUILD Конфедерація будівельників України запрошує девелоперські, інжинірингові і будівельні компанії, архітектурні і проектні бюро, консалтингові компанії, виробників і постачальників будівельних матеріалів, інженерного обладнання, еко- і енергоефективних рішень для об'єктів комерційної і житлової нерухомості, а також юридичні фірми, галузеві організації та ін. взяти участь у конкурсі на здобуття VІ Всеукраїнської будівельної Премії IBUILD!

Заявки на участь в конкурсі на премію від КБУ приймаються до 5 листопада 2018 року:

  • Категорія КРАЩИЙ СЕРЕД РІВНИХ (Персональна Премія);
  • Категорія ВИМІР УСПІХУ (Корпоративна Премія);
  • Категорія ВІДКРИТТЯ РОКУ (Премія блискавичних досягнень).

IBUILD - це головна нагорода у будівельній галузі для кращих фахівців, проектів, об’єктів, підприємств. Конфедерація будівельників України має на меті докластися до розвитку будівельної галузі України, стимулювати учасників ринку ставати кращими професійно. З часів першого конкурсу до участі в конкурсі на здобуття премії IBUILD залучено понад 2000 будівельних компаній з усіх областей України.

Святкова церемонія нагородження і вручення VІ Всеукраїнської будівельної Премії IBUILD відбудеться 16 листопада 2018 року , початок о 17-00, в КВЦ «Парковий» (м. Київ, Паркова дорога, 16a).

Інформаційним партнером по висвітленню події є мультимедійний ресурс AW-Therm.

Детальніше ознайомитися з умовами участі в Премії IBUILD та подати заявку можна на офіційному сайті: http://ibuild.ua.

Читайте наши статьи и новости в Telegram-канале AW-Therm. Підписуйтесь!

Просмотрено: 1 758


Оставьте комментарий

Telegram