Агресія Російської Федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні виданням у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію з світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


DONATE

Акція для інсталяторів VIESSMANN

Головна премія IBUILD чекає на переможця!

Зображення VІ Всеукраїнської будівельної Премії IBUILD Конфедерація будівельників України запрошує девелоперські, інжинірингові і будівельні компанії, архітектурні і проектні бюро, консалтингові компанії, виробників і постачальників будівельних матеріалів, інженерного обладнання, еко- і енергоефективних рішень для об'єктів комерційної і житлової нерухомості, а також юридичні фірми, галузеві організації та ін. взяти участь у конкурсі на здобуття VІ Всеукраїнської будівельної Премії IBUILD!

Заявки на участь в конкурсі на премію від КБУ приймаються до 5 листопада 2018 року:

  • Категорія КРАЩИЙ СЕРЕД РІВНИХ (Персональна Премія);
  • Категорія ВИМІР УСПІХУ (Корпоративна Премія);
  • Категорія ВІДКРИТТЯ РОКУ (Премія блискавичних досягнень).

IBUILD - це головна нагорода у будівельній галузі для кращих фахівців, проектів, об’єктів, підприємств. Конфедерація будівельників України має на меті докластися до розвитку будівельної галузі України, стимулювати учасників ринку ставати кращими професійно. З часів першого конкурсу до участі в конкурсі на здобуття премії IBUILD залучено понад 2000 будівельних компаній з усіх областей України.

Святкова церемонія нагородження і вручення VІ Всеукраїнської будівельної Премії IBUILD відбудеться 16 листопада 2018 року , початок о 17-00, в КВЦ «Парковий» (м. Київ, Паркова дорога, 16a).

Інформаційним партнером по висвітленню події є мультимедійний ресурс AW-Therm.

Детальніше ознайомитися з умовами участі в Премії IBUILD та подати заявку можна на офіційному сайті: http://ibuild.ua.

Читайте наши статьи и новости в Telegram-канале AW-Therm. Підписуйтесь!

Переглянуто: 1 966

Виставка Бассейн Пул 2024


Залишити коментар

Telegram