Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Рекуператор для квартири

VI Всеукраїнську будівельну премію Ibuild-2018 вручено лауреатам

Премія Ibuild-2018 – головна будівельна премія України під керівництвом Конфедерації будівельників України (КБУ), яка покликана стимулювати розвиток та рухати вперед будівельну галузь держави. Церемонія вручення VI Всеукраїнської будівельної премії Ibuild-2018 відбулась 16 листопада в КВЦ Парковий де провідні фахівці та експерти галузі відзначили лідерів будівельної справи

Зображення VI премія Ibuild-2018 Стати лауреатом премії Ibuild – це всеукраїнське визнання досягнень компанії та особиста відзнака зусиль покладених на розвиток будівельної галузі.

Будівельна галузь України нині починає нарощувати обсяги виробництва. Це дуже позитивно відображається на загальному стані економіки України. Але українські будівельники не хизуються «планом по валу», а намагаються розвивати будівельну галузь за сучасними вимогами. На разі інноваційні будівельні проекти стають рушієм у суміжних галузях, таких, як – архітектура, інжиніринг, дизайн, системне інтегрування, ІТ-технології, транспортна інфраструктура тощо.

Зображення VI премія Ibuild-2018 Ігор Ніконов До прикладу, лауреат персональної премії Ibuild-2018 у номінації «Топ-менеджер року» Ігор Ніконов, член Ради директорів КБУ, розповів, що компанія KAN Development, засновником якої він є, має намір створити першу розумну вулицю в Україні.

«Ми перші, розуміючи потреби людей, почали робити смарт-квартири, ми перші зробимо смарт-вулицю. Це буде частина вулиці Салютної, яка стане еталоном дорожньої інфраструктури. Ми прогнозуємо, що всі приватні забудовники та місто Київ, будуть брати з неї приклад. І все там, починаючи від «розумного» освітлення і велосипедних доріжок до зарядних станцій для авто буде демонструвати принципи екологічності, екологічної стабільності та безпеки. Що означає поняття «смарт»? Це перш за все зручність і безпека. Саме з урахуванням цих критеріїв потрібно проектувати місця для проживання», – підкреслив Ніконов. Наповнення «розумної» вулиці включає у себе: світлофори, що запобігають утворенню заторів, сучасні системи освітлення наземних переходів, розумні паркинги, LED-освітлення всієї вулиці, станції підзарядження електромобілів, виділена смуга для велосипедистів і тактильні елементи для людей з проблемами зору.

КБУ також всіляко підтримує новітні технології розробки проектно-кошторисної документації, наприклад технології BIM –спільне виробництво архітектурної інженерної та будівельної документації.

Серед головних пріоритетів КБУ щодо визначення переможців премії Ibuild для визначення кращих в усіх аспектах будівельної галузі та суміжних з нею секторів промисловості була і є енергоефективність – невід’ємна складова розвитку економіки. Енергоефективність має стимулювати підприємства до оптимізації енергоспоживання та використання відновлюваних джерел енергії, зменшення викидів двоокису вуглецю, створення додаткових високотехнологічних робочих місць, підвищення інвестиційної привабливості для іноземних інвесторів тощо.

Переможців Ibuild-2018 визначали за результатами відкритого онлайн-голосування на сайті КБУ.

Зображення VI премія Ibuild-2018 СП УДТ Цьогорічна премія мала набагато ширший перелік номінацій у трьох основних категоріях. Були відзначені як досвідчені учасники ринку, так і новачки. Наприклад, у номінації «Вимір успіху» премію отримало «СП УДТ», що 25-років стабільно та успішно працює на будівельному ринку України і зарекомендувала себе, як надійний партнер та постачальник сучасних матеріалів для будівництва, в першу чергу трубних систем із пластику.

Зображення VI премія Ibuild-2018  Aerostar Group А переможцем Ibuild у номінації «Кращий енергоефективний виробник» відзначено компанію Aerostar Group, яка більше десяти років на ринку України створює «екоклімат» на об'єктах різного призначення за допомогою комплексних енергозберігаючих рішень для вентиляційного обладнання будь-якої складності.

Зображення лауреати VI премії Ibuild-2018 Проте серед лауреатів є компанії, які створені нещодавно, але вже заявили про себе своєю фаховістю

Програма вручення премії включала лаунж-прийом за участі колективу New Delhi, святковий бенкет, концертну програму за участі Ніни Матвієнко, Наталії Бучинської, гурту «КІТУТІК», оркестру Нацгвардії України, святковий торт та дружнє спілкування.

Фото та відео-звіти про подію можна знайти на сайті КБУ, а також на Інтернет-сторінках медіа-ресурсу та друкованого журналу AW-Therm, що традиційно є інформаційним партнером усіх заходів КБУ.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 2 444


1 коментар

  • Поздравляю победителей. Спасибо организаторам за отлично организованное и проведенное мероприятие.

5
5
5
Залишити коментар

Telegram