Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Install Fest Ukraine 2024

Весняний Будівельний Форум зібрав однодумців

В рамках традиційного Весняного Будівельного Форуму 28-31 березня 2018 р. у Львівському виставковому центрі «Південний-ЕКСПО» відбулися XXXVII Міжнародна виставка «Буд-ЕКСПО-весна» та XIII Спеціалізована виставка «Вікна.Двері.Дах»

GalExpo_Vesna Традиційно у Будівельному форумі за підтримки Львівської обласної державної адміністрації, зокрема Департаменту архітектури та містобудування, Департаменту міжнародної технічної підтримки та євроінтеграції, взяли участь багато профільних організацій: Конфедерація будівельників України, Будівельна Палата України, Асоціації виробників будівельних матеріалів, Спілка архітекторів, Львівський політехнічний університет, Інститут містобудування та інженерії довкілля, Ресурсний центр ОСББ Львівської міської ради і т. д.

GalExpo_Vesna_1 У Форумі взяли участь 120 компаній, які представили всі можливості будівельного ринку з різних куточків України та Європи. Зокрема, в цьому році експоновані були: якісні покрівельні матеріали, будівельний пінопласт, різновиди метало черепиці, сендвіч-панелі з мінеральної вати, гіпсовінілові панелі, новинки від виробників металопластикових та дерев’яних вікон, декоративну та облицювальну цеглу, енергоефективні керамічні блоки, стінові блоки, газо- та піноблоки, фарби та інше. Були виставлені такі цікавинки, як печі, каміни та димарі, оригінальні та декоративні радіатори, обладнання для басейнів, енергоощадні технології та нові розробки в області альтернативної енергетики, ліфтове обладнання та ескалатори.

GalExpo_Vesna_2 Весняний Будівельний форум відвідали понад 3500 тисяч спеціалістів будівельної галузі, з них понад 500 людей відвідали тематичні заходи та конференцію за підтримки Львівської обласної державної адміністрації та Національного університету «Львівська політехніка», що мала назву «Перспективи впровадження інноваційних технологій європейського типу у житловому будівництві».

GalExpo_Vesna_3 29 березня відбулось виїзне засідання Комітету з питань будівельної галузі та енергоефективності Німецької промислово-торговельної палати в Україні, де обговорювались технології впровадження німецьких стандартів якості та використання енергоефективних технологій в будівництві.

Редакція AW-Therm також взяла участь у львівському весняному форумі. При нагоді запрошуємо взяти всіх бажаючих участь в Осінньому Будівельному форумі в рамках якого відбудуться XII «Міжнародна спеціалізована «Буд-ЕКСПО-Осінь», XII Спеціалізована виставка «Альтернативна енергетика» та XII Спеціалізована виставка «Опалення». Слідкуйте за повідомленнями від Оргкомітету.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 2 200

Вас може зацікавити:


Instal Fest Ukraine 2024


Залишити коментар

Telegram