Друзі, донедавна у вас була можливість читати друкований журнал AW-Therm, єдине в Україні видання у сфері HVAC.

Ми намагалися просто і доступно пояснювати управління мікрокліматом житлових і службових приміщень через розумні інженерні системи. Наш журнал був настільним посібником для монтажників, головних інженерів, проектувальників, керівників, менеджерів з продажу інженерного обладнання, забудовників та всіх, хто цікавиться темою.

Повномасштабна агресія росії змусила припинити випуск друкованого AW-Therm. Проте, наш медіаресурс продовжує свою роботу в електронному форматі на сайті та в соцмережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Тематика опалення, енергоефективних технологій, водопостачання, кондиціювання, вентиляції, автоматики та систем віддаленого контролю залишається важливою і потрібною. Ми прагнемо зробити її доступною для кожного, хто хоче покращити свій дім у Вільній Україні.

AW-Therm продовжує пропонувати цікаві інженерні рішення та новинки ринку HVAC, які важливо знати і вивчати. Якщо наша робота корисна вам, підтримайте українське видання AW-Therm донатом, щоб отримувати актуальну інформацію про світовий і український інженерний ринок.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Рекуператор для квартири

Вентиляционная установка с рекуперацией x-Well

Изображение вентиляция с рекуперацией для дома Компания Kermi, известная на рынке Украины своими отопительными приборами, представила вентиляционные установки с рекуперацией тепла - x-Well.

В ассортименте шесть моделей рассчитаные на применения в помещениях площадью от 70 до 350 м2. Коэффециент рекуперации тепла составляет 88-92%.

Вентиляционные системы x-Well отличаются: низким уровнем шума (38,9 – 51,2 дБ); малым электропотреблением (класс А и А+); универсальностью монтажа (потолочная, настенная установка); дополнительно могут комплектоваться датчиком СО2 и ТЭНом.

Кроме этого Kermi представила децентральные установки x-Well, которые работают в поочередном (реверсном) режиме. Эффективность рекуперации - 91%. Расход воздуха – 43-46 м3/час.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 3 095 / 2019-03-27 17:43:09


Залишити коментар

Telegram