Друзі, донедавна у вас була можливість читати друкований журнал AW-Therm, єдине в Україні видання у сфері HVAC.

Ми намагалися просто і доступно пояснювати управління мікрокліматом житлових і службових приміщень через розумні інженерні системи. Наш журнал був настільним посібником для монтажників, головних інженерів, проектувальників, керівників, менеджерів з продажу інженерного обладнання, забудовників та всіх, хто цікавиться темою.

Повномасштабна агресія росії змусила припинити випуск друкованого AW-Therm. Проте, наш медіаресурс продовжує свою роботу в електронному форматі на сайті та в соцмережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Тематика опалення, енергоефективних технологій, водопостачання, кондиціювання, вентиляції, автоматики та систем віддаленого контролю залишається важливою і потрібною. Ми прагнемо зробити її доступною для кожного, хто хоче покращити свій дім у Вільній Україні.

AW-Therm продовжує пропонувати цікаві інженерні рішення та новинки ринку HVAC, які важливо знати і вивчати. Якщо наша робота корисна вам, підтримайте українське видання AW-Therm донатом, щоб отримувати актуальну інформацію про світовий і український інженерний ринок.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Рекуператор для квартири

Успейте разместить информацию в февральском номере

AW-Therm_200Уважаемые участники рынка HVAC!

На данный момент готовится первый выход журнала 2018 года. Успейте разместить информацию о вашей компании и оборудовании. Журнал будет распространен на всех тематических весенних мероприятиях, в том числе, на Install Fest Ukraine 2018, Cisolar, где мы являемся Media-партнером.

С предварительным списком весенних мероприятий Вы можете ознакомится перейдя по ссылке.

По вопросам рекламы обращайтесь в редакцию по телефону (044) 502-33-50 или пишите на адрес reklama@aw-therm.com.ua

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 1 495 / 2018-01-24 12:58:43


Залишити коментар

Telegram