Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Філігранна точність рівня робочого середовища

Якість виконання будь-яких виробничих процесів напряму залежить від точності вимірювального обладнання. Тому для забезпечення надійних результатів діяльності компанія AYVAZ пропонує сертифіковані та надійні рівнеміри власного виробництва

Ayvaz_Urovnemeri Будь-яка продукція виготовляється згідно з певними встановленими стандартами. Для їх дотримання, усі технологічні процеси повинні чітко контролюватись. Відхилення від установлених вимог тягне за собою додаткові витрати для підприємства. Вони можуть проявлятись у вигляді збільшення витрат робочого середовища, зростання споживання електроенергії, збільшення часу для виготовлення одиниці продукції тощо. Ці фактори неодмінно знижуватимуть рівень конкурентоспроможності підприємства.

Для того, щоб забезпечити ефективний контроль виготовлення продукції, у виробничому процесі необхідно застосовувати надійне та якісне вимірювальне обладнання. Однак простого вимірювання робочого середовища для досягнення конкурентної переваги недостатньо. Необхідна інтеграція контрольно-вимірювальних пристроїв з автоматизованими процесами виробництва. Недарма впровадження автоматизації виробничих процесів є характерною рисою сучасності.

Рівнеміри компанії AYVAZ дозволяють отримувати не просто точні та надійні заміри робочого середовища. Вони забезпечують можливість інтеграції в автоматизований процес виготовлення продукції. Разом з цим зменшується навантаження на робочий персонал, вивільняючи можливості для збільшення продуктивності праці.

Контрольно-вимірювальні пристрої компанії AYVAZ знаходять своє застосування в багатьох сферах промисловості – від хімічної до харчової. Їх встановлюють для вимірювання рівня робочого середовища в парових котлах, резервуарах, паливних баках, котлах для виробництва рослинної олії, водостоках і в багатьох інших системах.

Залежно від сфери призначення, в основі конструкції рівнемірів застосовуються різні принципи роботи. Для вимірювання рівня рідини може застосовуватись принцип електропровідності (наприклад, у моделях ELK-4 та ELK-4F). До конструкції рівнеміру може входити сталевий поплавок з магнітом, який діє на герконові перемикачі, які, у свою чергу, індикують рівень робочого середовища. У деяких моделях застосовано принцип різного заломлення променів у рідкій і газовій фазах робочого середовища (наприклад, у воді та водяній парі).

Застосування контрольно-вимірювальної продукції компанії AYVAZ дозволяє автоматизувати процес контролю над рівнем робочого середовища в будь-якій технологічній ємності. Конструкція кожного з пристроїв ураховує особливості різних умов роботи. Вона забезпечує максимально точні дані вимірювання, адже процес виготовлення кожного рівнеміра відбувається згідно з чинними європейськими стандартами. А філігранна точність вимірювання в технологічних процесах – фундамент рентабельності виробництва.

ТОВ «АЙВАЗ Україна»
03048, Україна, м. Київ, вул. Ернста, 3-Б
Тел.: +38 044 390-57-57;
Факс: +38 044 390-57-58
E-mail: info@ayvaz.com.ua
http://ayvaz.com.ua

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 2 508


Залишити коментар

Telegram