Агресія Російської Федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні виданням у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію з світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


DONATE

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Універсальні трубопроводи ТЕСЕ

Німецька компанія ТЕСЕ пропонує на українському ринку системи багатошарових полімерних труб для потреб водопостачання та опалення, а також дренажні та зливні системи для санвузлів і ванних кімнат. Продукція характеризується надійністю, високою якістю та інноваційністю

TECE ТЕСЕ — приватна німецька компанія з багаторічною історією. Вона була заснована в 1955 році на базі конструкторського бюро і відразу ж розпочала впровадження інженерних розробок на практиці. В даний час ТЕСЕ створює і постачає свої технічні рішення для оснащення будинків не тільки в Німеччині, але й по всьому світу, практично на всіх континентах. Корпоративна стратегія компанії базується на довготривалих тісних взаємовідносинах із споживачами. Виражається це, зокрема, в тому, що клієнтів також залучають до розробки продуктів.

Найбільш масовим і таким, що отримав популярність та визнання серед споживачів, продуктом ТЕСЕ є багатошарові труби, які компанія виробляє з 1987 року. Труби виробляються на сучасному обладнанні з контролем якості у власній лабораторії, що має зовнішній незалежний контроль. Продукція має всі ключові національні та міжнародні сертифікати. У цьому плані варто згадати, що компанія бере участь у формуванні німецьких стандартів DIN.

TECEflex — система полімерних та металополімерних труб з широкою сферою застосування у внутрішніх інженерних системах. У ній застосовуються латунні фітинги, сертифіковані для подачі питної води, опалення, газопостачання і стисненого повітря. Тобто система є універсальною. Діаметр труб і фітингів – від 16 до 63 мм. Як альтернатива можлива заміна фітингів на пластикові – із PPSU (поліфенілсульфона) – діаметрами 16, 20, 25, 32 і 40 мм. При монтажі застосовується технологія з'єднань без ущільнювальних кілець, з аксіальним запресовуванням, з використанням насувної гільзи.

Металополімерні труби TECElogo містять шар алюмінію, звареного в стик. Завдяки цьому вони повністю захищені від дифузії кисню. Крім того, труба характеризується необхідними властивостями міцності, гнучкості та легкості монтажу. Параметри лінійного видовження – як у металевих аналогів. Діаметри – від 16 до 63 мм.

TECE380 Труба підходить для систем водопостачання, поверхневого або радіаторного опалення. Монтаж здійснюється вручну, без застосування будь-якого спеціального інструменту.

Крім стандартних рішень, компанія пропонує готові практичні монтажні вузли, наприклад, для підключення умивальників або радіаторів. До того ж, можливе застосування програмного забезпечення InstalSystem для розрахунку і проектування систем у відповідності до діючих стандартів.

Компанія ТЕСЕ також випускає системи для інсталяції комплектів підвісних унітазів для «сухого» (ТECEprofil) і «мокрого» (TECEbox) монтажу, різні панелі змиву, орієнтовані на економію води, а також сучасні дренажні канали для душових кабін або ванних кімнат.

ТОВ «ТЕСЕ Україна»

03189, Київ, вул. Академіка Вільямса, буд. 3/7, оф. 7
тел.: +38 044 596 59 46
факс: +38 044 596 59 47
e-mail: info@tece.ua
http://www.tece.ua/

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі AW-Therm. Підписуйтесь!

Переглянуто: 4 619


Залишити коментар

Telegram