Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Рекуператор для квартири

Український форум ОСББ ‘18

У рамках проведення «Українського енергетичного тижня ’18» в НСК Олімпійський (м. Київ) 21 листопада 2018 року відбудеться важлива подія року – «Український форум ОСББ ‘18». Метою форуму є створення комунікаційної платформи, де учасники зможуть практично розглянути реальну практику роботи ОСББ

Зображення Українського енергетичного тижня ’18 Український форум ОСББ збере діючих голів та членів правління ОСББ, зацікавлених у створенні ОСББ громадян, представників виконавчої влади та державних структур, представників компаній, що обслуговують багатоквартирні будинки, представників громадських організацій, представників фінансових установ та експертів з енергоаудиту для обговорення проблем ефективного керування багатоквартирним будинком.

Вже понад 20 років в Україні триває процес створення ОСББ, який стосується кожного жителя багатоквартирного будинку. За даними міністерства регіонального розвитку будівництва та ЖКГ України, кількість ОСББ станом на початок 2018 року становить 27 420. У 2018 році (станом на 25 квітня) створено ще 1 919 ОСББ.

Ключове питання форуму – енергоефективність багатоповерхових будинків. У 2018 році в Україні діє 107 місцевих програм здешевлення «теплих кредитів», це на 23% більше, ніж у минулому. Ці програми профінансовано на загальну суму 115 млн гривень(+ 28% до 2017 р.). Найбільше коштів виділено на впровадження міських програм у Львівській області (18 млн), м. Київ (10 млн), м. Львів (10 млн), Харківській області (8 млн), м. Луцьк (8 млн).

Як отримати компенсацію з утеплення будинку, як монетизувати субсидії, які є джерела фінансування ОСББ та багато іншого – будемо обговорювати на Українському форумі ОСББ. Програма форуму складатиметься з трьох блоків: енергоефективність для ОСББ; проблеми створення ОСББ у своєму будинку; проблеми функціонування ОСББ в усіх аспектах щодо утримання будинку та прилеглої території.

На формі будуть розглянуті практичні приклади щодо актуальних питань формування, фінансування та функціонування ОСББ:

  • Як термомодернізувати свій будинок, і для чого потрібен фонд енергоефективності.
  • Чи потрібен у багатоквартирних будинках енергоаудит і як він впливає на комунальні платіжки.
  • Що таке «теплі кредити», чи доцільно монетизувати субсидії та пільги.
  • Як уникнути помилок при створенні ОСББ.
  • Як отримати фінансування для ОСББ.
  • Як уникнути конфліктів, або вирішити їх між ОСББ і ЖЕК.
  • Обслуговування внутрішньобудинкових мереж багатоквартирного будинку.
  • Як зекономити на комунальних платіжках, як сприяти оплаті боргів без виникнення конфліктів тощо.

Спеціалізований медіа-партнер заходу – мультимедійне видання та журнал «AW-Therm».

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 2 768


Залишити коментар

Telegram