Агресія Російської Федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні виданням у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію з світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


DONATE

Install Fest Ukraine 2024

Україна може стати лідером екологічної енергетики в Європі

На Всесвітньому економічному форумі у Давосі в ході Круглого столу «Україна: прискорення декарбонізації в Європі» гендиректор ДТЕК М. Тімченко заявив, що відновлення України має базуватись на новій «зеленій» електроенергії, таким чином прискорюючи енергетичний перехід в ЄС.

Зображення Україна в Давосі

Збільшення потужностей української «зеленої» енергетики до 30 ГВт дозволили б Україні досягти 50% частки ВДЕ в структурі своїх потужностей. В разі такого збільшення генерації від ВДЕ, 15 ГВт чистої енергії можна було б експортувати до ЄС у вигляді «зеленої» електроенергії та екологічно чистого водню. Якщо таку трансформацію енергетичного сектору України провести до 2030 року, то Україна може стати головним експортером чистої енергії до ЄС і зробити суттєвий внесок у післявоєнну систему енергетичної безпеки Європи.

На Круглому столі закликали країни ЄС свідомо та активно долучатися до відновлення та структурного осучаснення українського енергосектору з урахуванням єдиної стратегії енерготранзиції в самому ЄС.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі AW-Therm та корисні відео на Youtube-каналі. Долучайтесь!

Переглянуто: 1 924 / 2023-01-19 12:28:28

Вас може зацікавити:


Instal Fest Ukraine 2024


Залишити коментар

Telegram