Друзі, донедавна у вас була можливість читати друкований журнал AW-Therm, єдине в Україні видання у сфері HVAC.

Ми намагалися просто і доступно пояснювати управління мікрокліматом житлових і службових приміщень через розумні інженерні системи. Наш журнал був настільним посібником для монтажників, головних інженерів, проектувальників, керівників, менеджерів з продажу інженерного обладнання, забудовників та всіх, хто цікавиться темою.

Повномасштабна агресія росії змусила припинити випуск друкованого AW-Therm. Проте, наш медіаресурс продовжує свою роботу в електронному форматі на сайті та в соцмережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Тематика опалення, енергоефективних технологій, водопостачання, кондиціювання, вентиляції, автоматики та систем віддаленого контролю залишається важливою і потрібною. Ми прагнемо зробити її доступною для кожного, хто хоче покращити свій дім у Вільній Україні.

AW-Therm продовжує пропонувати цікаві інженерні рішення та новинки ринку HVAC, які важливо знати і вивчати. Якщо наша робота корисна вам, підтримайте українське видання AW-Therm донатом, щоб отримувати актуальну інформацію про світовий і український інженерний ринок.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Рекуператор для квартири

Україна може стати лідером екологічної енергетики в Європі

На Всесвітньому економічному форумі у Давосі в ході Круглого столу «Україна: прискорення декарбонізації в Європі» гендиректор ДТЕК М. Тімченко заявив, що відновлення України має базуватись на новій «зеленій» електроенергії, таким чином прискорюючи енергетичний перехід в ЄС.

Зображення Україна в Давосі

Збільшення потужностей української «зеленої» енергетики до 30 ГВт дозволили б Україні досягти 50% частки ВДЕ в структурі своїх потужностей. В разі такого збільшення генерації від ВДЕ, 15 ГВт чистої енергії можна було б експортувати до ЄС у вигляді «зеленої» електроенергії та екологічно чистого водню. Якщо таку трансформацію енергетичного сектору України провести до 2030 року, то Україна може стати головним експортером чистої енергії до ЄС і зробити суттєвий внесок у післявоєнну систему енергетичної безпеки Європи.

На Круглому столі закликали країни ЄС свідомо та активно долучатися до відновлення та структурного осучаснення українського енергосектору з урахуванням єдиної стратегії енерготранзиції в самому ЄС.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 2 004 / 2023-01-19 12:28:28

Вас може зацікавити:Залишити коментар

Telegram