Агресія Російської Федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні виданням у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію з світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


DONATE

Install Fest Ukraine 2024

Центр енергоефективності у Києві

Изображение обладнання компанії HERZ в Центрі енергоефективності У Київському національному університеті технологій та дизайну (КНУТД) 7 червня відбулося офіційне відкриття освітньо-наукового Центру енергоефективності. Його створено, зокрема, з метою впровадження вимог закону України «Про енергетичну ефективність будівель».

Планується, що Центр енергоефективності стане практичною платформою для підготовки енергоменеджерів (бакалаврів та магістрів), сертифікованих енергоаудиторів, а також підвищення їх кваліфікації, демонстрації сучасного обладнання та технологій.

Серед основних напрямів діяльності: виконання науково-дослідних робіт прикладного характеру в інтересах підприємств галузі. Крім того, передбачено проведення навчальних курсів, науково-технічних заходів, стажувань, надання консультацій та роз’яснень. Особлива увага приділятиметься сфері використання відновлюваних джерел енергії.

Зображення стенда Grundfos у Центрі енергоефективності У Центрі дії виставка енергоефективного обладнання та технологічних рішень для приватних домогосподарств, ОСББ, промислових об’єктів. Своє обладнання надали, зокрема, компанії-виробники теплотехнічної продукції – Herz (Австрія), Grundfos (Данія), Vaillant (Німеччина) та ще одинадцять компній. Вони представили, відповідно, сучасну енергоефективну арматуру, насоси та котли.

У відкритті Центру енергоефективності взяли участь заступник міністра освіти і науки України Роман Греба, голова Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження Сергій Савчук, координатор сектору енергоефективності німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ Ukraine Рікардо Кюльхайм, керівник центру бізнес-освіти Київської торговельно-промислової палати Ірина Феофанова, керівник напряму ЕСКО Програми розвитку ООН в Україні Айрат Хакімзянов та інші.

Центр діє за адресою: м. Київ, пров. Євгена Гуцола, 4а (навчальний корпус № 5 КНУТД).

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі AW-Therm. Підписуйтесь!

Переглянуто: 2 205 / 2018-06-07 16:23:26

Instal Fest Ukraine 2024


Залишити коментар

Telegram