Друзі, донедавна у вас була можливість читати друкований журнал AW-Therm, єдине в Україні видання у сфері HVAC.

Ми намагалися просто і доступно пояснювати управління мікрокліматом житлових і службових приміщень через розумні інженерні системи. Наш журнал був настільним посібником для монтажників, головних інженерів, проектувальників, керівників, менеджерів з продажу інженерного обладнання, забудовників та всіх, хто цікавиться темою.

Повномасштабна агресія росії змусила припинити випуск друкованого AW-Therm. Проте, наш медіаресурс продовжує свою роботу в електронному форматі на сайті та в соцмережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Тематика опалення, енергоефективних технологій, водопостачання, кондиціювання, вентиляції, автоматики та систем віддаленого контролю залишається важливою і потрібною. Ми прагнемо зробити її доступною для кожного, хто хоче покращити свій дім у Вільній Україні.

AW-Therm продовжує пропонувати цікаві інженерні рішення та новинки ринку HVAC, які важливо знати і вивчати. Якщо наша робота корисна вам, підтримайте українське видання AW-Therm донатом, щоб отримувати актуальну інформацію про світовий і український інженерний ринок.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Рекуператор для квартири

Центр енергоефективності у Києві

Изображение обладнання компанії HERZ в Центрі енергоефективності У Київському національному університеті технологій та дизайну (КНУТД) 7 червня відбулося офіційне відкриття освітньо-наукового Центру енергоефективності. Його створено, зокрема, з метою впровадження вимог закону України «Про енергетичну ефективність будівель».

Планується, що Центр енергоефективності стане практичною платформою для підготовки енергоменеджерів (бакалаврів та магістрів), сертифікованих енергоаудиторів, а також підвищення їх кваліфікації, демонстрації сучасного обладнання та технологій.

Серед основних напрямів діяльності: виконання науково-дослідних робіт прикладного характеру в інтересах підприємств галузі. Крім того, передбачено проведення навчальних курсів, науково-технічних заходів, стажувань, надання консультацій та роз’яснень. Особлива увага приділятиметься сфері використання відновлюваних джерел енергії.

Зображення стенда Grundfos у Центрі енергоефективності У Центрі дії виставка енергоефективного обладнання та технологічних рішень для приватних домогосподарств, ОСББ, промислових об’єктів. Своє обладнання надали, зокрема, компанії-виробники теплотехнічної продукції – Herz (Австрія), Grundfos (Данія), Vaillant (Німеччина) та ще одинадцять компній. Вони представили, відповідно, сучасну енергоефективну арматуру, насоси та котли.

У відкритті Центру енергоефективності взяли участь заступник міністра освіти і науки України Роман Греба, голова Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження Сергій Савчук, координатор сектору енергоефективності німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ Ukraine Рікардо Кюльхайм, керівник центру бізнес-освіти Київської торговельно-промислової палати Ірина Феофанова, керівник напряму ЕСКО Програми розвитку ООН в Україні Айрат Хакімзянов та інші.

Центр діє за адресою: м. Київ, пров. Євгена Гуцола, 4а (навчальний корпус № 5 КНУТД).

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 2 290 / 2018-06-07 16:23:26


Залишити коментар

Telegram