Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Трубні системи GIACOQEST – синонім простоти й надійності

Упродовж уже 15 років компанія «А-Кваттро» представляє на ринку систему трубопроводів GIACOQEST від італійської компанії Giacomini. За цей час вона стала уособленням якості, надійності та довговічності функціонування систем опалення та водопостачання

Система GIACOQEST може використовуватись як для радіаторної, так і для низькотемпературної систем опалення, а також для гарячого та холодного водопостачання. Крім того, завдяки гнучкості трубопроводів, стає можливою реалізація системи опалення колекторного типу.

Простота конструкції

До складу системи входить гнучка труба, виготовлена зі зшитого поліетилену PE-X/b, придатного для використання в системах постачання питної води. Фітинги для GIACOQEST вироблені з латуні (CW614N, CW617N), спеціально обробленої для запобігання потраплянню свинцю у воду. Також до системи входять обтискні кільця з випаленої міді, які забезпечують надійну герметизацію з'єднань труб і фітингів.

Зручність монтажу

Комплект інструментів для монтажу складається з обтискних кліщів із загартованої сталі, спеціального різака для нарізання труб і калібрувального шаблона.

Відео. Виробницвто системи трубопроводів і арматури

Процедура фіксації фітинга в трубі дуже проста і починається з відрізання труби необхідної довжини. Використання, при цьому, вищезазначеного різака дозволяє зробити гладенький зріз під прямим кутом, що є запорукою надійного з’єднання. На отриманий відрізок труби потрібно надіти обтискне мідне кільце, помістити в трубу до упору потрібний фітинг і виконати процедуру фіксації за допомогою кліщів. Після цього необхідно перевірити правильність з'єднання, використавши шаблон для калібрування.

Стійкість до пошкоджень

Завдяки використанню зшитого поліетилену PE-X/b, трубопроводи GIACOQEST є морозостійкими та не руйнуються під впливом гідроударів. Також, вони не піддаються корозії внаслідок електролізу та при низькому рівні pH води, а на внутрішній поверхні труб не відкладаються мінеральні солі.

Оптимальний асортимент

Комплектуючі системи GIACOQEST виготовляються в найбільш поширених діаметрах: 3/8″, 1/2″, 3/4″ і 1″. Крім того, асортимент труб представлений як моделями з кисневим бар’єром, так і без нього. Усі моделі поставляються в бухтах довжиною 50 або 100 м, а труби деяких діаметрів можна придбати прямими відрізками довжиною 4 м. Компанія «А-Кваттро» забезпечує імпорт і реалізацію усього модельного ряду продукції GIACOMINI.

Естетичність та ергономічність

Гнучкість трубопроводу дозволяє уникнути надмірної кількості з'єднань. Це, окрім естетичної точки зору, підвищує рівень надійності системи. Крім того, максимальний термін служби трубопроводу становить 50 років, тому його можна замонолічувати в будівельні конструкції.

Система трубопроводів GIACOQEST встигла на численних об’єктах зарекомендувати себе за рахунок високої якості комплектуючих, простоти конструкції та легкості в процесі монтажу. Уся продукція виготовляється в Італії, відповідно до чинних вимог стандартів країн ЄС та США. А гарантія на вироби становить 10 років.

Компанія «А-Кваттро» забезпечує сервісну підтримку своїх партнерів, надає вичерпні технічні консультації та рекомендації щодо підбору обладнання Giacomini та запрошує до співпраці нових клієнтів.

Офіційний представник Giacomini S.p.A. в Україні ТОВ «А-Кваттро»
м. Ужгород вул. Швабська 64А
Тел.:+38 (03122) 2-65-01
Моб.:+38 (050) 317-97-07
E-mail: office.giacomini@gmail.com
http://giacomini.com.ua

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 3 494


Залишити коментар

Telegram