Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Трубна система Purmo CLEVERFIT

Purmo – це назва невеличкого містечка в північно-західній частині Фінляндії. У 1952 році в цьому містечку була заснована фірма «Purmo-Продукт». У 1955 році виробництво було перенесене в місто Якобстад. На сьогоднішній день труби Purmo виробляються на фабриках в Німеччині, звідки вони потрапляють приблизно в 20 країн світу

Purmo CLEVERFIT – система, спеціально розроблена для легкого монтажу. Це не тільки труби нового покоління, а й широкий спектр фітингів з латуні і PPSU.

Застосування

Ця система може бути використана одночасно для опалення та охолодження. Крім того, вона підходить як для холодного, так і для гарячого водопостачання.

Система Purmo Cleverfit – універсальна, і може бути використана як для створення нових, так і для ремонту існуючих систем. Це обумовлено великим діапазоном типорозмірів.

Елементи системи

У системі CLEVERFIT представлені дві версії труб РЕХ-С (з діапазоном діаметрів від 16 до 32 мм): труби SD4 + 10 бар, призначені для опалення і водопостачання (робоча температура до 95°C) і труби PexPenta 6 бар, призначені для опалення, «теплої підлоги» і «теплих стін» (робоча температура до 95°C). Усі труби мають антидифузійний бар’єр всередині шару PEX-C.Purmo_1

Рис. 1. Труба для системи Purmo CLEVERFIT

Як показали дослідження, труба на 10 бар при діаметрі 16 мм повинна мати товщину стінки 2,2 мм тільки PEX. Інакше труба не буде витримувати 10 бар. Особливістю труби SD4+, відмінною від запропонованих іншими виробниками є те, що товщина стінки становить 2,35 мм (2,2 мм – PEX + 0,15 мм – антидифузійний бар’єр).Purmo_2

Рис. 2. Труба SD4 + в розрізі

Фітинги випускаються в двох варіантах: 6 бар (сірого кольору) для труб PexPenta і 10 бар (чорного кольору) для труб SD4+. Система CLEVERFIT включає в себе фітинги, виготовлені з пластику (PPSU) або латуні, а також гібридні різьбові фітинги, в складі яких і пластик, і латунь. PPSU фітинги стійкі до корозії та утворення накипу.

Унікальна особливість з’єднань – спеціальний замок. При з'єднанні муфта натягується на фітинг і замикається. Ця функція забезпечує герметичність з'єднання навіть у разі численних гідравлічних ударів.Purmo_3

Рис.3. Фітинг для труби SD4+

Ще одна унікальна особливість гібридних обтискних муфт – поєднання кращих властивостей металу та пластику. Внутрішня частина втулки виготовлена з пластику, що дозволяє легко помістити муфту на фітинг (особливо при низьких температурах). Зовнішня частина виготовлена з металу, вона не дозволяє муфті розширюватись при нагріванні до високих температур і запобігає ослабленню натягу, в результаті якого може відбутися розширення муфти та зісковзування.Purmo_4

Рис.4. Компресійний фітинг

Компресійні фітинги використовуються для підключення радіаторів, колекторів та інших елементів систем. Purmo випускає такі фітинги діаметром 16 і 20 мм. Їх основною перевагою є простий монтаж без використання будь-яких спеціальних інструментів. Не менш важливою є висока якість латуні із вмістом менше ніж 2% свинцю.

Гарантія


Якість усіх компонентів системи CLEVERFIT суворо контролюється, незважаючи на те, що вона вже успішно пройшла безліч тестів. Тому компанія готова надати 10-річну гарантію тільки в тому випадку, якщо в системі CLEVERFIT використовуються оригінальні компоненти (труби, фітинги, інструменти). Якщо, незважаючи на коректне встановлення та експлуатацію, станеться аварія, компанія забезпечить компенсацію до 1.000.000 євро для покриття всіх витрат на усунення збитків, які стали наслідком використання бракованої продукції. Також, компанія дає гарантію на 30 років на труби PexPenta.

Ексклюзивний дистриб'ютор трубної системи Purmo в Україні
м. Київ, вул. Електриків, 29
тел. +38(044)220-11-66
e-mail: purmo.pex@gmail.com
www.purmo-pex.com.ua

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 3 732


Залишити коментар

Telegram