Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Труби ASG Nano AG – особливості і переваги

Системи поліпропіленових трубопроводів з технологією з’єднання полідифузійним зварюванням є одними із найпопулярніших на теренах України. Однозначною перевагою матеріалу є те, що труби із поліпропілену можна використовувати для широкого застосування – холодне та гаряче водопостачання, опалення і т. д. Сьогодні поговоримо про один із різновидів таких труб – ASG Nano AG

Зображення Труба ASG Nano AG Труба ASG Nano AG має п’ятишарову конструкцію та може використовуватися у різноманітних інженерних системах. Основними шарами є зовнішній та внутрішній шари із поліпропілену. Посередині розташований шар алюмінію. Для кращого щеплення та експлуатаційної надійності алюмінієвий шар приєднується до поліпропіленового за допомогою адгезиву (клейової основи).

Адгезив наноситься рівномірно по всій довжині та ширині алюмінієвої стрічки. Таке виконання створює надійний майже монолітний продукт, котрій рівномірно витримує навантаження по всій поверхні труби. Це досягається завдяки витримуванню шару адгезиву товщиною більше за 0,1 мм на кожній із сторін алюмінієвої стрічки.

Труби ASG Nano AG виробляються відповідно українському стандарту ДСТУ Б.В.2.25-36:2007. При цьому з кожної партії продукції відбираються зразки для проведення тестувань та випробувань для контролю якості.

Одним із таких випробувань є тест на визначення адгезивної здатності клею. Межа стандарту для проходження цього тесту становить 25 Н/см2 . При цьому труби ASG задовольняють вимоги по цьому показнику із великим запасом.

Однією із переваг поліпропіленових труб з армованих шаром алюмінієм є те, що їх можна застосовувати в високотемпературних системах опалення. Одним із факторів, який потрібно дотримуватися при цьому – показник лінійного розширення.

Згідно того ж стандарту теплове подовження має бути меншим за 1,5%. Лабораторні тести труб ASG Nano AG показали значення 0,84%, що задовольняє умови нормативу із значним перевищенням.

Під дією високих температур лінійне розширення сильніше впливає на трубу, і тут якість шару алюмінію виходить на перший план. Труби ASGPlast PPR / Al / PPR працюють в системах із тиском до 25 бар, тому що шар алюмінію має достатню товщину відповідно зовнішньому діаметру. Наприклад, для діаметру труби 20 мм, товщина алюмінієвої оболонки складає 0,25 мм, а для труби Ø50 – 0,5 мм.

Також дуже важлива якість зварювання армуючого шару. В результаті труби зберігають правильну форму та цільність конструкції при будь-якому тепловому розширенні, не пропускають кисень. При цьому не відбувається ніяких розшарувань, утворень пустот від деформації алюмінію і т. п.

Слід зазначити підхід до вибору сировини. Вона обов’язково проходить вхідний контроль, а для виробництва застосовується лише первинна сировина, без ніяких домішок вторинного матеріалу.

На останок додамо, що компанія ASG-plast розробила і впровадила спеціальну технологію для труб із антибактеріальними властивостями, використовуючи нанокомпозиції срібла, що диспергований в полімерному носії. Завдяки застосуванню цієї технології труби на поверхні ASG-plast NANO AG міститься на 20-40% менше хвороботворних бактерій, аніж у аналогів на ринку.

Бренд ASG-Plast представлений на ринку України вже більше 15 років. Протягом цього часу було накопичено не лише досвід виробництва якісного продукту, а й створено високоякісний сервіс для клієнтів по всій території України.

«Сан Тех Рай»

Одеська обл., Біляївський район, с. Усатове, 462 км автодороги Київ-Одеса
Тел./факс: +38 (048) 734-47-57
Е-mail: office@santehraj.com.ua
www.santehraj.com.ua

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 2 176


Залишити коментар

Telegram