Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Поліпропіленова труба ASG-Profi – новинка на ринку України

Займатися виробництвом будь-якої продукції в Україні не просто. Для цього потрібно постійно вирішувати проблеми функціонування та надійності обладнання, підбору кваліфікованих працівників, відбору якісних вхідних матеріалів, надійності та сучасності готової продукції тощо. Компанія «СанТехРай» є одним із прикладів такої успішної роботи. Уже протягом багатьох років зусиллями працівників створюються надійні продукти українського виробництва, такі як поліпропіленові системи ASG-Plast

Зображення труба ASG-Profi Компанія «СанТехРай» постійно працює над розширенням та модернізацією асортименту. Новим прогресивним та якісним виробом, що пропонується компанією українським споживачам, стане труба ASG-Profi.

Матеріал труби ASG-Profi

Для виробництва труб ASG-Profi використовується поліпропілен нового покоління – PP RCT. Цей тип поліпропілену відносять до 4-го типу. І він прийшов на заміну рандом-сополімеру пропілену PP-R (тип 3), котрий використовують переважна більшість виробників.

Новий матеріал має іншу кристалічну ґратку. Якщо поліпропілен третього типу мав ґратку з випадковим з’єднанням молекул між собою, то у випадку із PP RCT вдалось досягнути впорядкування молекулярних сполучень. Результатом цього є підвищення щільності макромолекул, що впливає на високі показники стійкості до температур та тиску, а також загальної надійності та експлуатаційної витривалості.

Раніше цей матеріал використовувався лише для армованих труб – ASG FASER HOT. Відтепер в асортименті бренду ASG є труба ASG-Profi, що цілковито виготовлена із матеріалу PP-RCT.

Товщина стінки труби ASG-Profi

Нова лінійка труб буде мати збільшену товщину стінки. Це рішення було прийнято задля збільшення надійності продукту, та й змонтованих систем в цілому. Тому що пріоритетом для компанії ASG-Plast є надійність та якість. Для прикладу, відтепер товщина труби із зовнішнім діаметром 20 мм становить 3,0 мм (раніше вона становила 2,8 мм). Для труби діаметром 40 мм – 6,4 мм, а для труби 63 мм – 10 мм і т.д. Це дало можливість встановити гарантію на даний вид труби 20 років. Термін її експлуатації становить 50 років.

Ідентичність

Труба ASG-Profi складається із двох однорідних шарів PP RCT різного кольору – сірого (зовнішнього) та зеленого (внутрішнього). Зовнішній шар має унікальний відтінок зеленого кольору та характерне співвідношення товщини двох шарів. Товщина стінок сірого та зеленого шарів змінюється в залежності від зовнішнього діаметра труб, але має однакове співвідношення, що дозволяє відразу та безпомилково впізнати трубу ASG-Profi.

Відтепер компанія «СанТехРай» пропонує унікальний та наднадійний продукт. Новий матеріал, збільшена товщина стінки, 20 років гарантії, унікальний та легко пізнаваний зовнішній вигляд – все це ми пропонуємо нашим клієнтам у вигляді труб ASG-Profi.

Обирайте якісне, обирайте українське!

«Сан Тех Рай»

Одеська обл., Біляївський район, с. Усатове, 462 км автодороги Київ-Одеса
Тел./факс: +38 (048) 734-47-57
Е-mail: office@santehraj.com.ua
www.santehraj.com.ua

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 3 681


Залишити коментар

Telegram