Агресія Російської Федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні виданням у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію з світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


DONATE

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Особливість конструкції труби ASG-Plast

На даному етапі розвитку ринок трубопровідних систем пропонує все більшу кількість полімерних виробів. За конструкцією полімерні трубопроводи бувають однорідними, композитними та металополімерними. Останні, з перелічених вище трубопроводів, вважаються одними з найбільш якісних і надійних продуктів. До прикладу розглянемо трубу ASG-Plast PPR /Al/PPR

Лінійне розширення труби ASG-Plast

Зображення конструкція труби ASG-Plast PPR /Al/PPR Одним з факторів, який необхідно враховувати при встановленні полімерних труб – це лінійне розширення. При підвищенні температури робочого середовища полімерні труби схильні до значного подовження.

Труба ASG-Plast PPR/Al/PPR складається з п’яти шарів:

  • зовнішній і внутрішній створюються з поліпропілену;
  • середній (армуючий) шар - алюміній;
  • два адгезійних шари, які розміщуються між алюмінієм і шарами поліпропілену з метою їх щільного з’єднання.

Саме завдяки наявності шару алюмінію в конструкції труби ASG-Plast лінійне розширення скорочується в кілька разів у порівнянні з однорідними трубами, і всього лише на 3% вище, ніж у металевих труб.

Шар алюмінію

Для його виготовлення використовується алюмінієва фольга, яка в процесі виробництва зварюється нахлистом. Це – самий надійний тип з’єднання.
Також варто звернути увагу, що товщина алюмінієвого шару складає від 0,25 до 0,65 мм, залежно від діаметру.

Ці рішення дозволяють використовувати трубу ASG-Plast PPR/Al/PPR при тиску до 25 бар і температурі 90°С.

Первинна сировина

Використання вторинної сировини (тієї, що вже пройшла цикл виробництва або експлуатації) загрожує зниженням величини робочого тиску і терміну експлуатації. Тому для виробництва труб ASG-Plast використовується тільки первинна сировина – рандом сополімер поліпропілену (тип 3). Це легко перевірити, так як внутрішній шар поліпропілену не фарбується, а це свідчить про використання первинної сировини.

Додавання срібла у трубу ASG-Plast

За статистикою, близько 20% водопровідної води не відповідає санітарно-хімічним і біологічним нормативам. Наявність бактерій у питній воді може призвести до погіршення стану здоров’я або виникнення захворювань.

Компанія ASG-Plast створила біологічно безпечну трубу з додаванням наночастинок срібла.

Срібло має сильні антибактеріальні властивості і є одним з найпотужніших натуральних антисептиків для людського організму. Контакт колоїдного срібла з водою призводить до пригнічення більше 700 типів шкідливих мікроорганізмів (стрептококи, стафілококи, бактерії дизентерії і т.д.).

Крім цього, спостерігається різке зниження кількості вірусів, паразитів і грибків.

ASG-Plast розробила і впровадила спеціальну технологію для створення труби з антибактеріальними властивостями, використовуючи нанокомпозиції срібла, що дисперговані у полімерному носії.

Завдяки застосуванню ASG-plast NANO + AG antibacterial вміст хвороботворних бактерій значно зменшується.

У підсумку ми отримуємо трубу, яка стійка до дії високих тисків, вироблену з первинних високоякісних матеріалів; повністю безпечну для організму людини та «народжену» в Україні.

Обирай якісне, обирай українське!

Більше інформації:
Тел/факс: +38 (048) 734-47-57
E-mail: office@santehraj.com.ua
www.santehraj.com.ua

Читайте статьи и новости в Telegram-канале AW-Therm. Подписывайтесь на YouTube-канал.

Переглянуто: 3 845


1 коментар

  • Года четыре используем ASG трубу нареканий нет. за счет уменьшенной толщины стенки улучшенный проток

5
5
5
Залишити коментар

Telegram