Друзі, донедавна у вас була можливість читати друкований журнал AW-Therm, єдине в Україні видання у сфері HVAC.

Ми намагалися просто і доступно пояснювати управління мікрокліматом житлових і службових приміщень через розумні інженерні системи. Наш журнал був настільним посібником для монтажників, головних інженерів, проектувальників, керівників, менеджерів з продажу інженерного обладнання, забудовників та всіх, хто цікавиться темою.

Повномасштабна агресія росії змусила припинити випуск друкованого AW-Therm. Проте, наш медіаресурс продовжує свою роботу в електронному форматі на сайті та в соцмережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Тематика опалення, енергоефективних технологій, водопостачання, кондиціювання, вентиляції, автоматики та систем віддаленого контролю залишається важливою і потрібною. Ми прагнемо зробити її доступною для кожного, хто хоче покращити свій дім у Вільній Україні.

AW-Therm продовжує пропонувати цікаві інженерні рішення та новинки ринку HVAC, які важливо знати і вивчати. Якщо наша робота корисна вам, підтримайте українське видання AW-Therm донатом, щоб отримувати актуальну інформацію про світовий і український інженерний ринок.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Рекуператор для квартири

Транспортабельная котельная Stropuva

Stropuva_200

Украинско-литовское предприятие Stropuva Ukraine продемонстрировало в ноябре в ходе VIII международной специализированной выставки «Энергоэффективность. Возобновляемая энергетика – 2015» свою новинку: транспортабельную котельную на твердом топливе. Она предназначена для использования на предприятиях и в организациях с отапливаемой площадью до 2000 м2. Модульная котельная построена на базе твердотопливных котлов Stropuva, в которых используется технология низкотемпературного верхнего горения. Согласно этой технологии, температура дымовых газов не поднимается выше 100°С, а КПД достигает 90%. Каскадная установка котлов дает возможность в межсезонье уменьшать мощность котельной до оптимальной. Котельная также характеризуется автономностью: она не требует подключения в электросеть, для функционирования вентиляторов, автоматики и циркуляционных насосов мощностью до 2 кВт/год можно использовать электрогенератор. Габариты котельной рассчитаны в соответствии с требованиями перевозок по дорогам общего назначения на территории Украины.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 1 642 / 2015-12-03 09:05:03


1 коментар

  • Это современная модульная котельная с твердотопливными котлами длительного горения. Удобно, практично и экономично!

4
4
4
Залишити коментар

Telegram