Агресія Російської Федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні виданням у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію з світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


DONATE

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Завод «Титан»: 25 років розвитку в Україні

Більше 25 років торгівельна марка «Титан» представлена на ринку опалення України. Виробництво продукції розташоване у місті Дніпро. За роки своєї діяльності компанія здобула репутацію надійного постачальника, виробника і партнера

Великі потужності заводу дозволяють виконувати замовлення у чітко обумовлені строки, мати у постійній наявності стандартні моделі продукції, матеріали та комплектуючі, а також надавати сервіс гарантійного та післягарантійного обслуговування та ремонту обладнання.

На сьогодні у переліку продукції заводу представлені:

 • котли електричні, газові, твердопаливні;
 • водонагрівачі;
 • парогенератори;
 • конвектори;
 • теплоакумуляційні ємності;
 • тепловентилятори та теплові пушки;
 • калорифери;
 • радіальні вентилятори;
 • печі типу ПЕТ;
 • канальні нагрівачі.

Усе обладнання заводу «Титан» розроблено з урахуванням потреб споживачів, має просту систему керування, високий рівень безпеки та комфорту.

Для виробництва електричного обладнання як нагрівальні елементи використовуються трубчасті електронагрівачі (ТЕНи), що виробляються із жаростійкої неіржавіючої сталі, легованої титаном. Усе електричне обладнання ТМ «Титан» має стійкість до перепадів напруги.

ТМ «Титан» має широкий вибір серед електричних котлів. Це промислові, підлогові, настінні та побутові моделі міні. Діапазон потужностей електричних котлів – від 1,5 кВт до 540 кВт.

Зображення електричний котел Титан міні преміумЕлектричні котли «Титан» серії міні преміум гармонійно виглядають у невеликих кімнатах, адже мають малі габаритні розміри, встановлюються як у настінному, так і в підлоговому варіантах, укомплектовані циркуляційним насосом, регулятором температури з цифровою індикацією, безшумною електронною комутацією.

Опалювальні котли на природному газі мають ККД 92%, обладнані італійським комплектом автоматики та захищені від небезпечного впливу димових газів на здоров’я людини. Теплова потужність становить 9-40 кВт.

Одним з основних напрямів діяльності заводу «Титан» є промислові котли, водонагрівачі та парогенератори високих потужностей.

Зображення парогенератори електричні Електричні парогенератори «Титан» випускаються з паропродуктивністю 11-575 кг/год, потужністю 9-450 кВт, усі моделі обладнані системою плавного пуску та зупинки, робочим і контрольним електроконтактним манометром, манометром тиску мережі, клапанами зворотнім і запобіжним, електрогідроклапаном та ін.

Опалювальна техніка заводу «Титан» має сертифікат відповідності, відповідає усім українським стандартам якості, має велику тепловіддачу та високий ККД. Продукція зарекомендувала себе як техніка, що безвідмовно працює протягом тривалого часу своєї експлуатації.

Завод «ТИТАН»

49051, м. Дніпро, вул. Курсантська, 1 Л
Тел.: +38 (067) 633-62-95,
+38 (050) 480-08-77,
+38 (056) 731-96-26
E-mail: info@titanelektro.dp.ua
https://titanelektro.dp.ua/

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі AW-Therm. Підписуйтесь!

Переглянуто: 3 232

Вас може зацікавити:1 коментар

 • Самые надёжные из котлов украинского производства.
  С 2012 года сотрудничаю с заводом.

5
5
5
Залишити коментар

Telegram