Друзі, донедавна у вас була можливість читати друкований журнал AW-Therm, єдине в Україні видання у сфері HVAC.

Ми намагалися просто і доступно пояснювати управління мікрокліматом житлових і службових приміщень через розумні інженерні системи. Наш журнал був настільним посібником для монтажників, головних інженерів, проектувальників, керівників, менеджерів з продажу інженерного обладнання, забудовників та всіх, хто цікавиться темою.

Повномасштабна агресія росії змусила припинити випуск друкованого AW-Therm. Проте, наш медіаресурс продовжує свою роботу в електронному форматі на сайті та в соцмережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Тематика опалення, енергоефективних технологій, водопостачання, кондиціювання, вентиляції, автоматики та систем віддаленого контролю залишається важливою і потрібною. Ми прагнемо зробити її доступною для кожного, хто хоче покращити свій дім у Вільній Україні.

AW-Therm продовжує пропонувати цікаві інженерні рішення та новинки ринку HVAC, які важливо знати і вивчати. Якщо наша робота корисна вам, підтримайте українське видання AW-Therm донатом, щоб отримувати актуальну інформацію про світовий і український інженерний ринок.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Завод «Титан»: 25 років розвитку в Україні

Більше 25 років торгівельна марка «Титан» представлена на ринку опалення України. Виробництво продукції розташоване у місті Дніпро. За роки своєї діяльності компанія здобула репутацію надійного постачальника, виробника і партнера

Великі потужності заводу дозволяють виконувати замовлення у чітко обумовлені строки, мати у постійній наявності стандартні моделі продукції, матеріали та комплектуючі, а також надавати сервіс гарантійного та післягарантійного обслуговування та ремонту обладнання.

На сьогодні у переліку продукції заводу представлені:

 • котли електричні, газові, твердопаливні;
 • водонагрівачі;
 • парогенератори;
 • конвектори;
 • теплоакумуляційні ємності;
 • тепловентилятори та теплові пушки;
 • калорифери;
 • радіальні вентилятори;
 • печі типу ПЕТ;
 • канальні нагрівачі.

Усе обладнання заводу «Титан» розроблено з урахуванням потреб споживачів, має просту систему керування, високий рівень безпеки та комфорту.

Для виробництва електричного обладнання як нагрівальні елементи використовуються трубчасті електронагрівачі (ТЕНи), що виробляються із жаростійкої неіржавіючої сталі, легованої титаном. Усе електричне обладнання ТМ «Титан» має стійкість до перепадів напруги.

ТМ «Титан» має широкий вибір серед електричних котлів. Це промислові, підлогові, настінні та побутові моделі міні. Діапазон потужностей електричних котлів – від 1,5 кВт до 540 кВт.

Зображення електричний котел Титан міні преміумЕлектричні котли «Титан» серії міні преміум гармонійно виглядають у невеликих кімнатах, адже мають малі габаритні розміри, встановлюються як у настінному, так і в підлоговому варіантах, укомплектовані циркуляційним насосом, регулятором температури з цифровою індикацією, безшумною електронною комутацією.

Опалювальні котли на природному газі мають ККД 92%, обладнані італійським комплектом автоматики та захищені від небезпечного впливу димових газів на здоров’я людини. Теплова потужність становить 9-40 кВт.

Одним з основних напрямів діяльності заводу «Титан» є промислові котли, водонагрівачі та парогенератори високих потужностей.

Зображення парогенератори електричні Електричні парогенератори «Титан» випускаються з паропродуктивністю 11-575 кг/год, потужністю 9-450 кВт, усі моделі обладнані системою плавного пуску та зупинки, робочим і контрольним електроконтактним манометром, манометром тиску мережі, клапанами зворотнім і запобіжним, електрогідроклапаном та ін.

Опалювальна техніка заводу «Титан» має сертифікат відповідності, відповідає усім українським стандартам якості, має велику тепловіддачу та високий ККД. Продукція зарекомендувала себе як техніка, що безвідмовно працює протягом тривалого часу своєї експлуатації.

Завод «ТИТАН»

49051, м. Дніпро, вул. Курсантська, 1 Л
Тел.: +38 (067) 633-62-95,
+38 (050) 480-08-77,
+38 (056) 731-96-26
E-mail: info@titanelektro.dp.ua
https://titanelektro.dp.ua/

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 3 339

Вас може зацікавити:1 коментар

 • Самые надёжные из котлов украинского производства.
  С 2012 года сотрудничаю с заводом.

5
5
5
Залишити коментар

Telegram