Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Термостати GROHE: переваги у використанні та правила заміни термоелемента

Доволі часто користувачам приходиться стикатись із ситуацією, коли перепади тиску спричиняють коливання температури води, а отже – дискомфорт в душі чи ванній. Для того щоб уникнути їх, GROHE рекомендує встановлювати термостати

Зображення душ з термостатом Термостат працює завдяки чутливому термоелементу – деталі, наповненій восковою сумішшю, яка реагує на перепади температур. Він не потребує підключення до електрики і може працювати як з газовими, так і з електричними проточними водонагрівачами, за умови їхньої потужності від 18 кВт. Основна функція термостатичних змішувачів – підтримання температури води на сталому рівні – 38 градусів.

Зображення змішувач з термостатом Як правило, підключення підведень гарячої і холодної води виконуються відповідно до технічних правил. Це означає, що підведення гарячої води знаходиться зліва, а холодної – справа. Але інколи трапляється так, що місця підключення води переплутані. В такому випадку коректне функціонування термостату неможливе. Вихід з такої ситуації можливий – зворотній термоелемент (артикул 49003000), який функціонує при «перевернутій» установці підключень.

Для того, щоб у вбудованій частині термостата – SmartBox – замінити термоелемент необхідно взяти вхідну заслонку і перекрити подачу. Після припинення подачі води можна легко зняти термоелемент. Для цього знадобиться торцевий ключ. Гайка, яка утримує термоелемент, видаляється. Після цього можна струсити термоелемент. Якщо він сидить занадто туго, можна злегка відвернути вхідну заслонку, після чого термоелемент переміщується вперед під напором води.

Видалений термоелемент можна використовувати для інших продуктів, оскільки він справний. Після цього необхідно зробити заміну старого термоелемента новим.

При установці необхідно прослідкувати, щоб невеликий виступ був вставлений у відповідну деталь в приладі. В такій формі необхідно вставити термоелемент в корпус. Щоб знайти потрібну позицію, можна злегка повертати термостат, після чого буде чутно клацання. Тепер можна легко вкрутити гайку. Після цього потрібно зафіксувати гайку від руки. Ущільнювальне кільце забезпечує повну герметизацію, тому його подальше затягування не потрібне. Внутрішня заміна підведень води за допомогою термоелемента завершена. Після такої заміни термостат функціонуватиме повноцінно.

Зображення термоелемент для SmartBox Така проста заміна термоелемента зекономить багато сил та часу. Без неї для роботи термостата потрібно було б демонтувати стіну і змінити місця підключення води, купити нову плитку і тд. Використання такого картриджа надає хорошу альтернативу.

Зображення технологія Turbostat У термостатах GROHE використовуються технології, що дозволяють відчувати максимальний комфорт від користування. Так, завдяки Turbostat швидкість реагування на коливання температури – 0,3 секунди. Вона допомагає зробити коливання температури максимально непомітними.

Технологія CoolTouch допомагає зберігати температуру корпусу самого термостату холодною. А отже ним можуть безпечно користуватись діти чи люди похилого віку, без ризику отримання опіків від контакту з поверхнею. Кнопка SafeStop, встановлена на 38 °C, запобігає увімкненню води вищої температури дітьми. В деяких моделях термостатів є технологія GROHE SafeStop Plus, завдяки якій обмеження можна встановити на 43 °С.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 4 581

Вас може зацікавити:Залишити коментар

Telegram