Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Як економити тепло у багатоповерховому будинку: програми, обладнання, реалізований приклад

Зображення Михайло Мацунич


Для того, щоб Ви могли слухати «Подкаст» в окремому вікні та переглядати статті на сайті – натисніть тут. Після переходу, увімкніть «Відтворення».

Наш гість – Михайло Мацунич, інженер технічної підтримки компанії «ГЕРЦ Україна». Подкаст присвячений енергоефективності та термомодернізації – її важливості як у відновленні зруйнованого житла так і щодо реконструкції житлових будинків, середній вік яких в Україні становить майже 42 роки, а загальний житловий фонд перевищує 996 мільйонів квадратних метрів.

Яким чином можна економити ресурси та контролювати тепловий комфорт у багатоповерхівці?

З експертом розглянемо реалізований об'єкт та дізнаємося які показники економії завдяки термомодернізації є досяжною метою.

Як завдяки термомодернізації та балансування системи опалення можна досягнути наступних результатів: підвищення комфортності приміщень шляхом правильного розподілу теплоносія, економити теплову енергію, значно економити фінансові витрати, значно зменшити викиди шкідливих речовин в атмосферу, адекватно сплачувати за опалення у багатоповерхівці?

Слухайте подкаст, пишіть запитання в коментарях та долучайтеся до енергоефективних технологій!

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 6 468


Залишити коментар

Telegram