Агресія Російської Федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні виданням у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію з світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


DONATE

Виставка Кул Кліма 2024

Радіаторні термоголовки: розвіювання міфів

Зображення Михайло Семироз, Дмитро Гарник


Для того, щоб Ви могли слухати «Подкаст» в окремому вікні та переглядати статті на сайті – натисніть тут. Після переходу, увімкніть «Відтворення».

Сьогоднішня бесіда – з Михайлом Семирозом. Ми поспілкуємося про термостатичні головки.

Ви навіть не уявляєте, скільки міфів та упереджень накопичилося навколо такого, здавалося би, доволі звичайного приладу, як термостатичні головки, що регулюють подачу теплоносія в опалювальний прилад.

В технічній системі немає неважливих елементів. Але кожен з них має певні особливості своєї конструкції та свого застосування. Розвіяти оману, зняти облуду та позбутися міфів допоможе лише фахівець!

Готові до життя у світі, де немає місця облуді, омані та не існує міфів? Тоді уважно слухайте подкаст та будьте обізнаними!

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі AW-Therm та корисні відео на Youtube-каналі. Долучайтесь!

Переглянуто: 16 325

Вас може зацікавити:Залишити коментар

Telegram