Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Термостат - підтримка сталої температури у приміщенні

Термостатування опалювальних приладів – найбільш простий, надійний, недорогий і загальноприйнятий у всьому світі спосіб підтримки розрахункової (або бажаної) температури повітря в опалюваному приміщенні та регулювання оптимального теплоспоживання. Це дієвий метод енергозбереження в сучасній системі опалення і створення необхідного рівня комфорту для споживачів тепла

Термостатичний вентиль встановлюється зазвичай на трубопроводі подачі опалювального приладу та оптимально регулює витрату теплоносія. Oventrop випускає термостатичні вентилі для всіх типів радіаторів (сталевих, чавунних та алюмінієвих) і для систем опалення (одно-, двотрубних і комбінованих).

Зображення термоголовки для радіатора У Європі найбільшого поширення набули термостатичні вентилі з попереднім налаштуванням (тип AV9). На етапі монтажу системи опалення кожний такий вентиль можна налаштувати спеціальним ключем. Змінюючи положення вентильної вставки, ми обмежуємо максимальні витрати теплоносія через вентиль. Таким чином, кожний опалювальний прилад отримує ту кількість теплоносія, яка відповідає його номінальній (розрахунковій) тепловій потужності. Тобто кожний радіатор у системі опалення гідравлічно налаштовується шляхом правильного вибору його гідравлічного опору.

Відео. Термоголовка для радіатора опалення: види, підключення, міфи

В новому будівництві в Україні найчастіше встановлюються радіатори з нижнім підключенням з уже змонтованими вентильними вставками під термостатичну головку. При виборі термостатичної головки слід звертати увагу на приєднувальну різьбу. Найбільш популярною серед виробників є різьба приєднання термостата М30×1,5. Саме такою є різьба у термостатичних головок компанії Oventrop Vindo TH, UniLH і UNI SH.

Зображення термоголовки овентроп

У корпусі термостатичної головки знаходиться рідинний чутливий елемент з високим коефіцієнтом об'ємного розширення. Під дією температури повітря у приміщенні відбувається стиснення або розширення сильфона т

ермобалона, який діє на шток, закриваючи або відкриваючи клапан вентиля.

Зображення работа термоголовки

Звичайний кімнатний термостат може бути легко налаштований вручну за шкалою з позначками температури у приміщенні на будь-якому обраному рівні в діапазоні від 7 до 28°С. Якщо встановити термостат на нульову позначку шкали, він повністю перекриє подачу теплоносія. Якщо бажана температура приміщення становить 20°С, термостат встановлюється на відповідне налаштування за робочою характеристикою в залежності від температури подачі. Якщо через дію сонячних променів, через присутність людей, виділення тепла за рахунок освітлення або від плити на кухні температура перевищить налаштовану температуру 20°C, то термостатичний вентиль починає закриватись, а при 22°С – закриється повністю (пропорційне відхилення - 2 К). Подача теплоносія буде перекриватися до тих пір, поки температура у приміщенні стане нижчою за 20°С.

Без будь-яких труднощів і додаткових перехідників термостатичні головки Oventrop підходять до радіаторів марок Kermi, Purmo, Korado, а також до пристроїв більшості європейських і турецьких виробників.

Oventrop GmbH & Co. KG

Paul-Oventrop-Straße 1
Моб. +38-067-323-01-01
Моб. +38-067-547-65-19
Е-mail: oventrop@ukr.net
www.oventrop.com

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 3 383


Залишити коментар

Telegram