Друзі, донедавна у вас була можливість читати друкований журнал AW-Therm, єдине в Україні видання у сфері HVAC.

Ми намагалися просто і доступно пояснювати управління мікрокліматом житлових і службових приміщень через розумні інженерні системи. Наш журнал був настільним посібником для монтажників, головних інженерів, проектувальників, керівників, менеджерів з продажу інженерного обладнання, забудовників та всіх, хто цікавиться темою.

Повномасштабна агресія росії змусила припинити випуск друкованого AW-Therm. Проте, наш медіаресурс продовжує свою роботу в електронному форматі на сайті та в соцмережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Тематика опалення, енергоефективних технологій, водопостачання, кондиціювання, вентиляції, автоматики та систем віддаленого контролю залишається важливою і потрібною. Ми прагнемо зробити її доступною для кожного, хто хоче покращити свій дім у Вільній Україні.

AW-Therm продовжує пропонувати цікаві інженерні рішення та новинки ринку HVAC, які важливо знати і вивчати. Якщо наша робота корисна вам, підтримайте українське видання AW-Therm донатом, щоб отримувати актуальну інформацію про світовий і український інженерний ринок.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Рекуператор для квартири

Тепловой насос «воздух-вода» Baxi PBS-i

B_200 Итальянская компания BAXI представила инверторный тепловой насос «воздух-вода» PBS-i. Он предназначен для использования в системах отопления, охлаждения и ГВС. В линейке предлагаются модели мощностью в режиме отопления от 3,94 до 14,65 кВт, при охлаждении – от 3,84 до 14,46 кВт. Тепловой насос позволяет нагревать воду до температуры +60°C, обеспечивая стабильную работу при температуре воздуха до минус 20°C (больше – при оборудовании наружного блока комплектом электрического подогрева против замерзания конденсата). Агрегат оснащен системой управления с возможностью погодозависимого регулирования, а также управления дополнительными контурами, солнечными панелями, бассейном и т.п. Коэффициент эффективности COP достигает 4,6. Циркуляционный насос соответствует классу A. Есть расширительный бак на 8 л, датчик расхода. Кроме того, существует возможность подключить водонагреватель объемом от 150 до 300 л. Внутренний модуль PBS-i может быть подсоединен к котлу (версия H) или оборудован электрическим резервным источником тепла (EM/ET). В тепловом насосе используется озонобезопасный хладагент R410A. В качестве аксессуаров предлагаются комнатные термостаты, монтажные рамы, фильтр для воды и т.д.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 4 595 / 2016-08-18 11:18:54


2 коментаря

  • Ярослав, cтоимость оборудования можно узнать у сотрудников представительства.
    http://baxi.ua/ua/page/baxi-contacts.html

4
5
4
Залишити коментар

Telegram