Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Теплові насоси Waterkotte – ефективність та екологічність

Компанія Waterkotte (Німеччина) була зареєстрована в 1976 році, але ще за 7 рокiв до цього її засновник Клеменс Ватеркотте розробив і встановив перший геотермальний тепловий насос в Німеччині, який обігріває його будинок досі

Багато років і зусиль були вкладені в розвиток ефективного теплового насоса. І ось, у 2013 році, фірма Waterkotte представила нову серію агрегатів найвищого рівня. Вони характеризуються не тільки високим коефіцієнтом ефективності (СОР до 5,1), але й строгим дизайном у стилі хай-тек. Теплові насоси серії EcoTouch (рис. 1) завоювали багато престижних європейських нагород в галузі дизайну та високих технологій, зокрема, премію Design Plus на виставці ISH-2015.

Un_1Рис. 1. Лінійка продукції від компанії Waterkotte

У новій серії Waterkotte EcoTouch виробник впровадив ряд удосконалень. Наприклад, це зниження рівня шуму зовнішнього блока в повітряних спліт-системах, а також можливість керування тепловим насосом через смартфон (рис. 2) або планшет.

Un_2Рис. 2. Інтерфейс програмного забезпечення EasyCon для віддаленого керування системою опалення

Для зниження рівня шуму при розробці конструкції вентилятора для зовнішнього блока ЕС 7018 серії EcoTouch інженери використовували знання, отримані з природи. За зразок було взято сову, яка, завдяки великим крилам і їхньому сильному вигину, під час польоту практично не створює шуму та на низьких швидкостях має (порівняно з іншими птахами) велику піднімальну силу. З цієї причини лопасті вентилятора мають більш великі розміри, ніж їх аналоги з такою ж потужністю. Крім того, вони, подібно до бахроми на кінцях крил, оснащені зубцями.

Інженери компанії Waterkotte також оптимізували розподіл агрегатів між блоками. У результаті впровадження всіх інновацій рівень шуму на відстані 4 м від зовнішнього блока становить лише 34 дБ(А).

Для реалізації рішень автономного енергопостачання компанія Waterkotte пропонує різноманітні пакетні пропозиції, які включають в себе фотовольтаїчні панелі, акумулятор для сонячної електроенергії, теплові насоси (у тому числі тепловий насос для ГВП EcoWell) і вентиляційну установку. Розроблено концепцію енергоефективного будинку, який 70% енергії бере з навколишнього середовища.

Крім того, компанія виготовляє промислове обладнання – геотермальні теплові насоси серії DS 6500. При підключенні їх у каскад можливо досягнення потужності до 600 кВт і більше. На виставці ISH-2017 фірма представила тепловий насос потужністю 1 МВт. Таких показників досягає не кожен виробник теплових насосів.

На українському ринку обладнання Waterkotte представляє компанія «Унітех Бау», яка працює вже 25 років в сфері опалювальної техніки та оснастила інженерні системи понад 10 000 об'єктів у побутовому та промисловому секторі, зокрема, хмарочоси та імениті готелі в Києві, підприємства у регіонах і приватні резиденції. Компанія виконує проекти з тепловими насосами «під ключ»: починаючи від розрахунків, підбору та постачання обладнання, монтажу системи опалення та ГВП і закінчуючи сервісним обслуговуванням. У виставковому залі в офісі «Унітех Бау» у Києві представлені деякі моделі повітряних і геотермальних теплових насосів Waterkotte.

«Унітех Бау»

м. Київ, вул. Пироговського, 19, корп. 4,
тел. (044) 270-38-25.
office@bau.kiev.ua
http//unitechbau.kiev.ua

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 4 057


Залишити коментар

Telegram