Друзі, донедавна у вас була можливість читати друкований журнал AW-Therm, єдине в Україні видання у сфері HVAC.

Ми намагалися просто і доступно пояснювати управління мікрокліматом житлових і службових приміщень через розумні інженерні системи. Наш журнал був настільним посібником для монтажників, головних інженерів, проектувальників, керівників, менеджерів з продажу інженерного обладнання, забудовників та всіх, хто цікавиться темою.

Повномасштабна агресія росії змусила припинити випуск друкованого AW-Therm. Проте, наш медіаресурс продовжує свою роботу в електронному форматі на сайті та в соцмережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Тематика опалення, енергоефективних технологій, водопостачання, кондиціювання, вентиляції, автоматики та систем віддаленого контролю залишається важливою і потрібною. Ми прагнемо зробити її доступною для кожного, хто хоче покращити свій дім у Вільній Україні.

AW-Therm продовжує пропонувати цікаві інженерні рішення та новинки ринку HVAC, які важливо знати і вивчати. Якщо наша робота корисна вам, підтримайте українське видання AW-Therm донатом, щоб отримувати актуальну інформацію про світовий і український інженерний ринок.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Теплові насоси flexoTHERM exclusive: універсальність та комфорт

Все частіше українці для обігріву свого помешкання обирають інноваційне обладнання, яке працює на поновлювальних джерелах енергії. Однак, обираючи тепловий насос, користувач постане перед питанням: «На якому саме джерелі енергії зупинитися?». Новинка від німецької компанії Vaillant – тепловий насос flexoTHERM exclusive здатний використовувати для своєї роботи будь-яке з трьох джерел енергії: ґрунт, воду або повітря

Зображення теплового насоса в будинку Вибір найбільш ефективного джерела енергії дозволяє максимально знизити витрати електроенергії, що використовується для трансформації природного тепла у тепло для будинку. Крім цього, тепловий насос flexoTHERM exclusive можливо експлуатувати в системах опалення з газовими котлами, сонячними колекторами, фотоелектричними панелями. При цьому можливий автоматичний вибір найбільш економічно вигідного генератора тепла в системі, що знижує витрати на опалення.

Модульні теплові насоси для опалення і гарячого водопостачання flexoTHERM exclusive забезпечують бездоганний комфорт. Вони характеризуються температурою нагріву до 65°С. Низький рівень шуму (до 40–50 дБ), забезпечується завдяки системі звукоізоляції Piharmonic.

Функція моніторингу та обліку енергії дає споживачу змогу оцінити, яку кількість енергії було використано за визначений період і скільки вдалося отримати завдяки роботі теплового насосу.

Обладнання оснащено сучасними системами автоматики і безпеки. Зокрема, є функції захисту від замерзання опалювального контуру та випарника, запобігання нестачі води системи опалення та розсолу. Функція блокування насосів і клапанів перешкоджає фіксуванню насосів води системи опалення й розсолу та всіх перемикальних клапанів. Насоси та клапани, які не використовувалися протягом 23 годин, почергово вмикаються на 10–20 с. Запобіжний обмежувач температури (STB) в опалювальному контурі тимчасово вимикає додатковий електричний нагрів, якщо температура перевищує максимальну.

Дані про роботу обладнання відображуються на панелі управління з дисплеєм з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом.

Теплові насоси характеризуються тривалим терміном служб: гарантія на тепловий насос – 1 рік, на компресор – 10 років. Очікуваний термін служби вирoбу, за умови дотримання правил транспортування, зберігання, монтажу і експлуатації, складає 15 років.

Лінійка теплових насосів flexoTHERM exclusive VWF 57/4 – 197/4 представлена обладнанням тепловою потужністю від 5,3 до 19,7 кВт. Для забезпечення стабільної роботи системи опалення в умовах дуже низьких зовнішніх температур застосовується вбудований електричний догрів потужністю 9 кВт. Є можливість оснащення насосу вбудованим водонагрівачем об`ємом 185 л із нержавіючої сталі.

Vail_Ris_2 До того ж теплові насоси мають функцію активного та пасивного охолодження. Що є незамінним у спекотну літню пору року. Потужність при роботі на охолодження – від 6,6 до 22,3 кВт.

Теплові насоси характеризуються компактними розмірами (В×Ш×Г) – 1183×595×600 мм. Є моделі для підключення до однофазної (220 В) і трьохфазної (380 В) мережі. Обладнання має захист від пускових токів.

Просте проектування та швидкий монтаж позбавлять користувача від необхідності тривалого очікування пуску обладнання, що є особливо важливим у періоди міжсезоння. Використовуйте тепловий насос flexoTHERM exclusive і у вас з’явиться більше часу на себе та близьких. Довірте турботу про ваш комфорт нам!

Теплові насоси розроблені та виготовлені в Німеччині. Сертифіковані за національними стандартами України.

Vail_Ris_3 Тепловий насос flexoTHERM exclusive відзначений знаком GREEN IQ, спеціально розробленим стандартом якості Vaillant, що підтверджує високу енергоефективність, використання у конструкції тільки матеріалів, які підлягають вторинній переробці, а також можливість віддаленого моніторингу та управління.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 3 333

Вас може зацікавити:Залишити коментар

Telegram