Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Теплові насоси типу «повітря-вода» від MIDEA – основа енергоефективного будинку

Компанія «Ромстал Україна» представляє теплові насоси MIDEA - якісний та економний спосіб забезпечення оселі опаленням, охолодженням, а також системою ГВП

Romstal_1 Тепловий насос – це, по суті, холодильна установка навпаки: відбираючи розсіяне тепло з однієї частини простору, наприклад, з повітря надворі, він догріває теплоносій в компресорі (за рахунок його стискання) і віддає високопотенціальне тепло в опалюване приміщення. Зворотній процес забезпечуватиме охолодження приміщення та виведення зайвого тепла надвір.

Для функціонування теплового насоса потрібна тільки відносно невелика кількість електроенергії. Так, клас енергоспоживання усіх насосів MIDEA, які виготовлені під брендом Romstal, становить А++. Загальні ж витрати на комунальні платежі при такій системі можуть скоротитись до п’яти разів. Важливим моментом є екологічність установки: під час роботи не виробляється вуглекислий газ. Варто також зазначити, що теплові насоси характеризуються високим коефіцієнтом перетворення тепла. Тому теплові насоси найдоцільніше застосовувати разом із системою «тепла підлога» чи повітряним опаленням.

Сферу застосування теплових насосів можна оцінити на основі широкого асортименту моделей. Деякі з них можуть використовуватись для забезпечення приміщення суто опаленням чи ГВП. Також, систему опалення на основі використання теплового насоса можна додатково облаштувати на забезпечення охолодження приміщень у теплу пору року. Виробник передбачає можливість комплексного поєднання усіх функцій в одній системі: опалення, охолодження, санітарна гаряча вода та підігрів підлоги. Крім того, в асортименті наявні моделі для підігріву води в басейнах. У залежності від потужності теплові насоси можна застосовувати для приватних, громадських басейнів, використовувати їх у відпочинкових комплексах чи готелях. Моделі доступні у варіантах з різною потужністю: 4, 6, 8, 10, 12, 14 та 16 кВт. Можна обрати виріб, максимально зменшивши можливість переплати за надлишкову потужність.

Для користування тепловими насосами не потрібно володіти спеціальними знаннями чи навичками. Після монтажу весь процес функціонування здійснюватиметься автоматично, а налаштування споживач може змінювати, користуючись інструкцією до виробу. Програмне забезпечення пристрою забезпечує оптимальну продуктивність незалежно від погодних умов. Теплові насоси MIDEA, які представлені брендом Romstal, працюють при зовнішній температурі мінус 20°С. Також, для забезпечення комфорту користувач може застосовувати тихий режим роботи вночі.

Особливістю теплових насосів є їх довговічність. Без капітального ремонту, за умови правильного монтажу та періодичного сервісного обслуговування, тепловий насос може працювати більше 25 років. Це значно перевищує термін окупності виробу, який, в залежності від типу об’єкта та місцевості, де він буде працювати, становить 3-7 років.

Компанія MIDEA у своїй продукції використала багаторічний досвід роботи в галузі, застосувавши передові сучасні технології. Теплові насоси Romstal дозволять суттєво підвищити рівень енергонезалежності будівлі, а ергономічний дизайн органічно поєднається з будь-яким інтер’єром.

0-800-501-182 (безкоштовно по Україні)
+38 (050) 414-37-72
shop@romstal.ua
romstal.ua

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 5 994

Вас може зацікавити:Залишити коментар

Telegram