Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Теплоізоляція магістралей в системі сонячного теплопостачання

З кожним роком кількість геліосистем в Україні зростає. Приватні господарства на власному досвіді переконалися в ефективності таких установок для приготування гарячої води та підтримки опалення. Сонячні системи для підігріву великих обсягів води та рідин успішно використовують в різних сферах промисловості, у сільському господарстві, в пральнях. Важливим аспектом при встановленні сонячних колекторів є заходи, що підвищують ефективність системи сонячного теплопостачання. Одним із таких заходів є теплоізоляції магістралей сонячного теплопостачання

Основні задачі та характеристики теплоізоляції

Зниження витрат теплової енергії
Основна задача ізоляції сонячних систем – це збереження тепла сонця та зменшення витрат теплової енергії при транспортуванні її від сонячних колекторів до споживачів.

Стійкість до високих температур
Геліосистеми є високотемпературними приладами сонячного теплопостачання – температура теплоносія може досягати 130-140°С. Тому, важливо, щоб матеріали, які використовуються в таких системах, витримували високі температури.

Стійкість до дії ультрафіолету
Більша частина трубопроводів сонячної системи знаходиться ззовні приміщень і перебуває під впливом ультрафіолету. Стійкість до його дії – важлива характеристика для збільшення терміну експлуатації системи.

Ізоляційні матеріали SOLAR R та TWIN SOLAR від компанії K-FLEX розроблені спеціально для геліосистем і можуть використовуватися в температурному діапазоні від мінус 50 до 150°С. Товщина теплоізоляції 9, 14 та 20 мм. Матеріали мають спеціальний захисний шар, котрий захищає внутрішню трубку від впливу ультрафіолетових променів, а також від погодних умов та механічних пошкоджень. Рівень стійкості до ультрафіолету відповідає стандарту EN 13859-1.

Зображення ізоляція К-Флекс для сонячних систем K-FLEX TWIN SOLAR (рис. 1) має вигляд комбінації внутрішньої сталевої гофрованої трубки та зовнішньої теплоізоляції. Трубка виготовляється із нержавіючої сталі марки AISI 316L. Вона представлена в трьох типорозмірах, згідно розміру трубок – Dу16, Dу20 та Dу25. Товщина стінки – 0,18 мм (для Dу16, Dу20) і 0,2 мм (для Dу25). Для Dу16, значення робочого тиску становить – 16 бар, для Dу20 та Dу25 – 10 бар. Система поставляється у вигляді готової магістралі з теплоізоляцією для транспортування теплоносія сонячних систем та має повний комплект з’єднувальних фітингів. Бухти довжиною від 10 до 150 м.

Переваги K-FLEX TWIN SOLAR:

  • Швидкість і легкий монтаж, зникає потреба в додатковій ізоляції;
  • Зручність з’єднань – гофровані трубки з’єднуються за допомогою швидкозатискних фітингів;
  • Гнучкість – являється можливість створення поворотів, шляхом вигину трубки;
  • Комплектується кабелем датчика температури.

Зображення ізоляція з каучуку Ізоляція K-FLEX SOLAR R (рис. 2) поставляється в коробках та бухтах без сталевих трубок. Вибір правильної магістралі із ефективною теплоізоляцією – запорука ефективної роботи сонячної системи в довгостроковій перспективі.

ТОВ «К-ФЛЕКС УКРАЇНА»

04080, м. Київ, вул. Новокостянтинівська, 9
Тел.: (044) 490-40-40
Факс: (044) 490-40-44
E-mail: info@k-flex.ua
http://k-flex.ua/

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 3 559

Вас може зацікавити:Залишити коментар

Telegram