Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Теплоізоляційні чохли для арматури K-JACKET

Для функціонування сучасних об'єктів та споруд використовують велику кількість електроенергії, яка в результаті перетворюється в додаткові витрати за роботу енергоносіїв. На кількість спожитої енергії впливає як ефективність самого обладнання, так і ізоляція трубопроводів та арматури. Проте в результаті складності виконання робіт по теплоізоляції запірної арматури ці ділянки залишаються неізольованими, що призводить до інтенсивних тепловтрат

Зображення теплоізоляційний чохол Італійська компанія K-FLEX розробила рішення, яке дозволить теплоізолювати запірну арматуру, не зважаючи на її різноманітність та складність конфігурації. Таким рішенням стали теплоізоляційні чохли K-JACKET.

Чохли K-JACKET широко застосовуються не тільки для систем теплогазопостачання та вентиляції, а також для потреб хімічної та харчової промисловості. Теплоізоляційні чохли виготовлені з високоефективних ізоляційних матеріалів (кремнеземне волокно, базальтове волокно, спінений каучук та ін.). Для усіх матеріалів характерний низький коефіцієнт теплопровідності – максимум 0,041 Вт/(м·°С).

В залежності від призначення, спінений каучук застосовують для систем холодопостачання, опалення та вентиляції. Мінеральну вату та кремнеземне волокно використовують для технологічного обладнання при високих температурах – до + 1100°С.

Теплоізоляційні чохли виготовляються індивідуально, згідно розмірів арматури. Тому замовнику не потрібно обирати товщину теплової ізоляції та параметри чохла, адже він отримує енергоефективне рішення, легке в експлуатації та використанні.

Для виготовлення чохлів K-JACKET застосовують тканину K-FLEX SIL CLAD з двостороннім силіконовим просоченням. Вона є міцною та вологонепроникною, має захисні властивості. Таку тканину застосовують при температурах до +250°С. Для високотемпературних систем застосовують кремнеземне волокно або склотканину.

За рахунок еластичних матеріалів, з яких виготовляютьтеплоізоляційні чохли, вони набувають конфігурації будь-якого обладнання, що й робить їх універсальними у застосуванні. Теплоізоляційні чохли забезпечують швидкий доступ до обладнання, така властивість є великою перевагою під час експлуатації системи.

У якості кріплень чохлів застосовують поліамідні стрічки, мультифіламідні ремені та пружинні пряжки. Процес монтажу теплоізоляційних чохлів здійснюється дуже просто – всі елементи з`єднуються липучками, що забезпечує швидкий монтаж, а також герметичність.

Витрати на обслуговуваннятеплоізоляційнихчохлів K-JACKET компанії K-FLEX повністю відсутні, а ефективність їх застосування важко переоцінити. У місцях, де вони встановлюються (засувки, крани, теплообмінники та ін.), відбуваються інтенсивні тепловтрати, тому саме ці ділянки потрібно максимально теплоізолювати. Застосування теплоізоляційних чохлів набуває все більшої актуальності для ОСББ, торгових центрів та інших приватних секторів, адже це відмінне рішення для значного скорочення енергоспоживання.

Термін окупності теплоізоляційних чохлів K-JACKET становить приблизно 1,5 року. Тобто застосування додаткової теплоізоляції для запірної арматури дозволить заощадити кошти на роботі енергоносіїв, витрачаючи їх на важливіші потреби.

ТОВ «К-ФЛЕКС УКРАЇНА»

04114, м. Київ, вул. Автозаводська, 54/19
Тел.: (044) 490-40-40
Факс: (044) 490-40-44
E-mail: info@k-flex.ua
http://k-flex.ua/

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 4 133


Залишити коментар

Telegram