Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Теплий плінтус ThermaSkirt – революція серед систем опалення

Компанія «Сідек» представляє на українському ринку абсолютно інноваційний продукт – теплі плінтуси ThermaSkirt®. Це нове інженерне рішення для систем опалення. Найсучасніша розробка фахівців-технологів і дизайнерів з Великобританії для Вас

Зображення профільної системи теполого плiнтуса ThermaSkirt в інтер'єріПрофільна система ThermaSkirt® – це революційна, екологічна система обігріву, яка замінює водночас плінтуси та радіатори. Так званий «теплий плінтус» ThermaSkirt® є своєрідною альтернативою іншим видам систем обігрівачів – чи то повітряним, радіаторним чи «теплій підлозі».

Завдяки цій системі не утворюються «гарячі точки» порівняно з радіаторним опаленням. Часу на опалення приміщення витрачається менше завдяки швидкості тепловіддачі, експлуатаційні витрати набагато менші, аніж у системі «тепла підлога».

Система ThermaSkirt® монтується по всьому периметру приміщення (теплоносій – гаряча вода 40-75°C) і виготовлена зі сплаву, що у п’ять разів ефективніший для передачі тепла, ніж сталь, а отже температура поверхні ThermaSkirt® і в кімнаті зростає швидше.

Системи ThermaSkirt® мають такі особливості:

  • Зображення профільної системи ThermaSkirt Системи ThermaSkirt® були протестовані, енергоефективність теплих плінтусів була підтверджена коректними дослідженнями (тестування асоціації BSRIA № 51397/1).
  • Експлуатація за низько- та високотемпературним теплоносієм – система може працювати з тепловим насосом, сонячним колектором, а також зі звичайним котлом.
  • Системи сумісні з будь-якою конструкцією підлоги або з фінішним покриттям.
  • Випромінюване тепло позитивно впливає на здоров'я людини, як і при опаленні теплою підлогою – цьому не завадять щілини або виступні частини решітки радіатора, які забруднюються і припадають пилом.
  • ThermaSkirt® нагріває кімнату за лічені хвилини та може контролювати «on/off», скорочуючи ваші рахунки на електроенергію. Довжина профілю системи – до 6 м., що означає – стіни покриті однією секцією, мінімальні стики забезпечують естетичний вигляд.
  • Простий, зручний монтаж ThermaSkirt® – запатентовані Push-fit роз’єми не потрібно паяти, свердлити, нарізувати різьбу, згинати. Легкий монтаж, що не вимагає капітального ремонту – елементи системи легко під’єднуються до існуючих трубо-проводів.
  • Пропоновані панелі існують в широкому діапазоні стилів і кольорів. Особливі переваги має така система для ремонту в новобудові.

Відео. Монтаж «теплого плінтуса»

Варіанти ThermaSkirt® пропонуються у різноманітних кольорах і з різними профілями, саме тому вона пасуватиме навіть для найекзотичнішого інтер'єру. Немає нічого простішого та швидшого, аніж встановити ThermaSkirt®, що слугуватиме більше ніж 10 років.

У будь-якому випадку – це новий підхід, яким варто зацікавитися!!!

ТД «СІДЕК»
03179, м. Київ, ул М. Ушакова, д. 1-В, оф. 134
Тел.: +380 44 569-79-79
Е-mail: sales@sidec.ua
http://www.sidec.ua

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 8 298


Залишити коментар

Telegram