Друзі, донедавна у вас була можливість читати друкований журнал AW-Therm, єдине в Україні видання у сфері HVAC.

Ми намагалися просто і доступно пояснювати управління мікрокліматом житлових і службових приміщень через розумні інженерні системи. Наш журнал був настільним посібником для монтажників, головних інженерів, проектувальників, керівників, менеджерів з продажу інженерного обладнання, забудовників та всіх, хто цікавиться темою.

Повномасштабна агресія росії змусила припинити випуск друкованого AW-Therm. Проте, наш медіаресурс продовжує свою роботу в електронному форматі на сайті та в соцмережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Тематика опалення, енергоефективних технологій, водопостачання, кондиціювання, вентиляції, автоматики та систем віддаленого контролю залишається важливою і потрібною. Ми прагнемо зробити її доступною для кожного, хто хоче покращити свій дім у Вільній Україні.

AW-Therm продовжує пропонувати цікаві інженерні рішення та новинки ринку HVAC, які важливо знати і вивчати. Якщо наша робота корисна вам, підтримайте українське видання AW-Therm донатом, щоб отримувати актуальну інформацію про світовий і український інженерний ринок.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

«Тепла підлога» TECEfloor: все включено

Одне з комплексних рішень, запропонованих компанією ТЕСЕ (Німеччина) в Україні – система поверхневого опалення «тепла підлога» TECEfloor. Про її особливості ми запитали у начальника технічного відділу ТОВ «ТЕСЕ Україна» Олександра Єрьоміна

– У чому, на вашу думку, полягає головна відмінна риса TECEfloor?

TC_1 – Найголовніше – це повністю укомплектована система. Вона складається з опалювальних труб, колекторів, регуляторів, кріплень та інших матеріалів, необхідних для монтажу «теплої підлоги». Всі компоненти ретельно відбираються і проходять тестування на 100% сумісність.

– А що означає маркування SLQ у найменуванні системи?

– SLQ – це абревіатура Silver Line Quality, що в перекладі з англійської означає «Срібна лінія якості». Цей знак є показником високого стандарту виробництва, гарантує сумісність усіх компонентів системи. Поясню на прикладах. Високоточний виробничий допуск труб для TECEfloor оптимально узгоджується з опорним корпусом і затискним кільцем різьбозатискного з'єднання, яке, в свою чергу, точно за розміром поєднується з євроконусом колектора. А в сервоприводі не тільки натискна гайка, але й розмір підйому/закриття точно підігнані під вставку клапана.

– Основний компонент системи – труби. Які їх характеристики?

– Компанія ТЕСЕ ще з 1980-х років відома у світі, як виробник труб. У системах «теплої підлоги» пропонуються труби стандарту SLQ чотирьох типів: PE-Xc, PE-RT, PE-RT/AL/PE та PEMD-Xc. Кожний з цих варіантів має свої переваги в тому чи іншому випадку. Розміри труб: 16x2 і 20x2 мм. Як бачите, є з чого вибирати.

– Чули, що в складі систем пропонуються якісь особливі збірні колектори, до того ж, зроблені з пластику. Розкажіть про це.

TC_2 – В асортименті представлені колектори як традиційні, з неіржавіючої сталі, так і з пластику. Нові збірні пластикові конструкції дозволяють легко отримати колектор необхідного розміру. За допомогою дво-, три- та чотириконтурних модулів, зробивши всього лише два обертання, можна отримати колектори з будь-якою кількістю контурів – аж до 12-ти. Це дозволяє монтажним організаціям не тримати всю лінійку комплектуючих на складі, що знижує витрати. Крім того, таке рішення дуже доречне, якщо на об'єкті виникає необхідність у додатковому опалювальному контурі. За допомогою простої заміни подвійного модуля на потрійний питання вирішується швидко і недорого. Всі представлені колектори проходять 100% перевірку на герметичність і функціональність. Ми також поставляємо шафи для них різних розмірів.

– А чи є якісь особливості в монтажі?

– Ми пропонуємо кілька стандартних варіантів укладання труб у системі TECEfloor. При цьому системи комплектуються всіма необхідними кріпленнями для будь-якого варіанта застосування: від базової ізоляційної плівки з фіксаторами або ізоляційного мата до сітки зі сталевого дроту. Особливість гарпун-скоб в тому, що, завдяки своїй відкидній анкерній технології «Т8 екстра» вони забезпечують кращу фіксацію і прокладання опалювальних труб, особливо на згині. Для професіоналів ми пропонуємо і спеціальний інструмент «Такер», який полегшує працю монтажника, забезпечує надійну, безперебійну роботу. Все зазначене ще раз показує, що система TECEfloor – це комплексне рішення з одних рук, у якому все продумано до дрібниць.

ТОВ «ТЕСЕ Україна»
03189, Київ, вул. Академіка Вільямса,
буд. 3/7, оф. 7
тел.: +38 044 596 59 46
факс: +38 044 596 59 47
info@tece.ua
http://www.tece.ua/

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 3 653


Залишити коментар

Telegram