Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

TECEProfil – система інсталяцій та металевого профілю для монтажу сантехнічних приладів

Компанія TECE підносить комфорт у санвузлі на сучасний рівень. За допомогою каркасних систем для інсталяцій, комплектів інсталяції та панелей змиву можна розширити варіанти планувальних рішень, покращити дизайн та прискорити монтаж у сантехнічних приміщеннях. Розглянемо особливості, комплектацію та основні сфери застосування таких систем

Зображення інсталяція TECE

Система TECEProfil зарекомендувала себе протягом багатьох років як надійна, універсальна та легка у монтажі. Основою системи TECEрrofil є інсталяції для підвісного сантехнічного обладнання, такого як унітаз, біде, умивальник, пісуар. Як приклад, розглянемо флагман в інсталяціях для підвісних унітазів – інсталяція арт. 9300302:

 1. Одна з головних переваг інсталяцій ТЕСЕ – це сумісність усіх панелей змиву з усіма інсталяціями. Ця особливість полегшує застосування інсталяції на об'єкті: інсталятора позбавляє труднощів підбору необхідного обладнання, а покупцеві дає широкий вибір дизайну панелей змиву.
 2. Бачок об'ємом 10 л. забезпечує великий запас води для змиву, а зливний клапан дозволяє налаштувати систему до будь-яких вимог користувача (4,5 – 6 – 7,5 – 9 л. великий змив).
 3. Універсальний наповнюючий клапан F10 з рівнем гучності 17 дБ забезпечує відсутність зайвого шуму у ванній кімнаті.
 4. Механічний змив та легкий доступ до внутрішніх механізмів бачка (зливний та наповнювальний клапана) забезпечують довгу, надійну роботу та безпроблемний сервіс усіх вузлів та механізмів.
 5. Надійна сталева рама з телескопічними опорами, яка пройшла випробування під навантаженням 400 кг!
 6. Увага до найдрібніших деталей забезпечить легкість та адаптивність в установці й комфорт у використанні:
 • Змивний бачок має шумоізоляційні вставки в місцях кріплення до рами.
 • Перфорація по задній стінці рами дозволяє переміщати бачок по рамі не змінюючи положення унітазу. Таким чином можна вибрати індивідуальну висоту установки панелі змиву.
 • Правильно встановлені заглушки патрубків забезпечать захист від протікання в аварійних ситуаціях
 • Додаткові отвори в рамі забезпечать легкий монтаж у різні конструкції: метал, гіпсокартонний профіль, дерево.

Зображення монтаж інсталяції TECE для прихованого монтажу

TECEbase – комплекти інсталяцій

Зображення TECEbase комплекти інсталяцій

Для спрощення підбору та економії бюджету клієнта, компанія ТЕСЕ розробила оптимізовані інсталяції у комплекті з кріпленням та панелями змиву. Дві найпопулярніші інсталяції під арт. 9400401 та 9400405. У комплект 4 в 1 інсталяції 9400405 входить безпосередньо інсталяція, кріплення до стіни, шумоізоляційна прокладка та панель змиву серії TECEAmbia з хромглянцевим покриттям. Ця інсталяція зібрала в собі основні плюси інсталяцій ТЕСЕ, повний комплект для встановлення та приємну вартість. Інсталяція 9400401 включає інсталяцію і кріплення до стіни (2 в 1). Такий набір дозволяє не затримувати будівельний процес у разі якщо клієнт ще не визначився з моделлю унітазу та панелі змиву, оскільки дана інсталяція сумісна з усіма панелями змиву ТЕСЕ та з будь-яким унітазом будь-якого виробника.

Зображення TECE Uni інсталяція

TECEflushplates – панелі змиву

Зображення TECEflushplates панелі змиву

Що найбільше приваблює покупців у продукції ТЕСЕ? Широкий вибір панелей змиву, різноманітність їх форм та кольорів! Компанія ТЕСЕ виробляє панелі змиву, які повністю сумісні з інсталяціями ТЕСЕ. А за останні 3 роки пройшло оновлення та полегшення способів монтажу/демонтажу, розширення асортименту, оновлення конструкції та кольорової гами понад 20 панелей змиву!

Різноманітність матеріалів для панелей змиву ТЕСЕ дивує: пластик, скло, метал, дерево, мармур, полірований сланець, мікробетон, запатентований пластик "FENIX" з глибоким матовим ефектом!

В асортименті присутні сенсорні панелі змиву, скляні – TECElux mini у чорному та білому кольорах та металеві TECEsolid electronic. TECEsolid electronic – сенсорна панель змиву нового покоління: міцна металева поверхня, сенсор TOF (time of flight) аналогічний сенсору камери смартфона який реагує на порядок швидше ніж інфрачервоний сенсор, зв'язок зі смартфоном через Bluetooth, що дозволяє програмувати кожну панель через спеціальний додаток та остання, але важлива деталь – до комплекту панелі змиву входить батарейка на випадок аварійного відключення електрики (для моделей 230 В).

TECEprofil pre-wall – металевий профіль для монтажу підвісної/вбудованої сантехніки

Зображення Система TECEProfil

TECEprofil pre-wall – це система металевого профілю та різноманітних кріплень для монтажу прихованого/вбудованого сантехнічного обладнання з подальшим швидким оздобленням гіпсокартоном. Ця система десятиліттями зарекомендувала себе на європейському ринку як система для швидкого та надійного створення ванних кімнат різного дизайну з поверхнею готової до оздоблення плиткою. Завдяки швидкості монтажу та економічності в порівнянні з традиційними способами зведення перегородок, такими як цегляна кладка або зварювання каркасу з чорного металу, сталевий оцинкований профіль ТЕСЕ є оптимальним рішенням для реконструкції так і для нового будівництва. Міцний профіль з товщиною стінки в 1 мм, різні кріплення, адаптивність системи дозволяє інсталятору реалізувати будь-які дизайнерські ідеї та виконувати швидко та надійно санвузли будь-якої складності.

Основними перевагами TECEprofil pre-wall є:

 1. Монтаж будь-яких конструкцій за допомогою всього трьох базових елементів: профільна труба, кутове кріплення та пристінне одинарне кріплення.
 2. Допуски при порізці профілю до 10 мм.
 3. Стабільна та безпечна технологія фіксації.
 4. Чистий та швидкий монтаж.
 5. Монтаж не потребує спеціальних інструментів.
 6. Переваги у ціні порівняно з іншими способами.

Основні сфери застосування:

 • Перегородка, що окремо стоїть, може бути виконана як на повну висоту поверху від підлоги до стелі так і часткової висоти з одночасним монтажем в цю перегородку інсталяцій. Їх можна монтувати у будь-якому місці ванної кімнати з кріпленням у монолітні перекриття.
 • Перегородки які кріпляться тільки до однієї стіни також можуть бути реалізовані будь-якої висоти з додатковим кріпленням вільної сторони за допомогою «опорної стійки для стін, що окремо стоять» арт. 90330017.
 • Можлива реалізація перегородок, що розділяють два санвузли з одночасним монтажем в них інсталяцій для різного сантехнічного обладнання. Також у таких перегородках за допомогою профілю можна вбудовувати дверні отвори навіть для розсувних дверей.

Відео. Як отримати знижку на системи інсталяції TECE?

Для отримання докладнішої інформації про консольні системи TECE звертайтеся до авторизованого дистриб'ютора продукції TECE в Україні – компанії «СП УДТ» та мережі сантехмаркетів Інсталятор».

Більше інформації на сайті www.santehnika.com.ua

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 3 497


Залишити коментар

Telegram