Друзі, донедавна у вас була можливість читати друкований журнал AW-Therm, єдине в Україні видання у сфері HVAC.

Ми намагалися просто і доступно пояснювати управління мікрокліматом житлових і службових приміщень через розумні інженерні системи. Наш журнал був настільним посібником для монтажників, головних інженерів, проектувальників, керівників, менеджерів з продажу інженерного обладнання, забудовників та всіх, хто цікавиться темою.

Повномасштабна агресія росії змусила припинити випуск друкованого AW-Therm. Проте, наш медіаресурс продовжує свою роботу в електронному форматі на сайті та в соцмережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Тематика опалення, енергоефективних технологій, водопостачання, кондиціювання, вентиляції, автоматики та систем віддаленого контролю залишається важливою і потрібною. Ми прагнемо зробити її доступною для кожного, хто хоче покращити свій дім у Вільній Україні.

AW-Therm продовжує пропонувати цікаві інженерні рішення та новинки ринку HVAC, які важливо знати і вивчати. Якщо наша робота корисна вам, підтримайте українське видання AW-Therm донатом, щоб отримувати актуальну інформацію про світовий і український інженерний ринок.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

TECElogo – функціональна простота в системах водопостачання та опалення

Компанія TECE (Німеччина) робить крок назустріч потребам пересічного споживача в забезпеченні зручності та надійності монтажу системи водопостачання та опалення і представляє технологію TECElogo

TECE_1 TECElogo – це комплекс рішень із застосуванням високоякісних металопластикових труб і надійних фітингів для облаштування системи водопостачання та опалення. Ключова особливість цієї технології полягає у відсутності потреби використовувати складне та дороге обладнання при монтажі труб.

Металопластикова труба TECElogo складається з трьох шарів, надійно скріплених між собою спеціальним клеєм. Внутрішній шар складається із зшитого поліетилену та поліетилену підвищеної термостійкості (PE-Xc або PE-RT), середній шар – зі спеціального алюмінію, що надає трубі жорсткості та стійкості до деформацій, та зовнішній шар – виготовлений з термостійкого поліетилену (PE-RT) білого кольору − захищає трубу від механічних пошкоджень.

Усі фітинги виконані з високоміцного пластику (PPSU), додатково армованого поліамідним волокном. Для різьбових з’єднань тіло фітинга виготовляють з металу (латунь).

Комплект інструментів для монтажу системи TECElogo вміщується у невеликому кейсі, розміром 30 х 25 х 10 см і вагою 1,5 кг. До нього входять ножиці для нарізання труб, калібратор, ключ для демонтажу та тримач для демонтажу.

Процедура монтажу труби складається з декількох простих кроків. Спочатку трубу необхідно відрізати в потрібному місці за допомогою ножиць. Потім її слід відкалібрувати (зняти фаску зовні та зсередини труби). Наступним кроком є закріплення труби у фітингу. Конструкція останнього містить контрольне вікно, за допомогою якого можна проконтролювати фіксацію труби. Важливою особливістю такого процесу є можливість, в разі потреби, демонтувати таке з’єднання.

Оскільки немає необхідності використовувати спеціальний інструмент при безпосередньому монтажі фітинга, його можна проводити у важкодоступних місцях та в місцях з обмеженим простором. Ця технологія стає особливо вигідною, коли необхідно монтувати труби підвісним способом: не потрібно піднімати й утримувати важкий інструмент, тому процес підвісного монтажу не є надто складним.

Усі труби та фітинги представлені в найбільш поширених у використанні діаметрах: від 16 до 63 мм; різноманітність комплектуючих та аксесуарів дуже широка – від трійників та поперечних з’єднань, до радіаторної арматури.

Продукція TECElogo відповідає високим стандартам якості, регламентованим німецькими та міжнародними організаціями. Усі труби та фітинги підходять для питної води та опалення відповідно до норм DIN 1988/DIN EN 806 та рекомендовані Німецькою науково-технічною асоціацією з води та газу (DVGW).

Ця продукція постійно проходить перевірку на якість з’єднань у власних лабораторіях. Усі комплектуючі, а також утворені ними системи, тестуються на витривалість до внутрішнього тиску та стійкість до розтягу.

Технологія TECElogo є яскравим прикладом інноваційного підходу до вирішення побутових потреб споживачів у системі водопостачання та опалення. Простота та зручність конструкцій дозволяють економити на дорогому обладнанні для монтажу труб. А завдяки використанню автоматизованих технологій та ретельному контролю виробництва, забезпечується висока якість усіх виробів.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 3 364


2 коментаря

  • А на какие температуру / давление рассчитаны такие соединения?

  • Здравствуйте, макисмальные рабочие параметры для системы TECElogo следующие:
    - максимальное рабочее давление 10 бар
    - максимальная рабочая температура 90 С

4
5
4
Залишити коментар

Telegram