Агресія Російської Федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні виданням у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію з світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


DONATE

Виставка Кул Кліма 2024

Світ якісного тепла

Компанія «Світ тепла» вже більше 10 років спеціалізується на комплексних поставках на український ринок якісного європейського обладнання. В каталозі її продукції – труби, фітинги, радіатори, регулювальна арматура і котли. Тобто все, що необхідно для створення ефективної та економної системи опалення

Зокрема, компанія пропонує поліпропіленові труби CBF торгової марки SupraTherm. Вони відрізняються високою міцністю, що досягається завдяки армуванню їх вуглець-базальтовим волокном. Це дозволяє витримувати температури до 400 і більше градусів Цельсія. Крім того, продукція характеризується невеликим лінійним розширенням і стійкістю до високого тиску. Межа їх міцності при розтягуванні становить до 4400 МПа, а відносне подовження при розриві − всього 0,5–1,5%.

Інша пропозиція – радіатори Korad, виготовлені в Словаччині. Вони призначені для застосування в системах опалення з температурами теплоносія до 110°С і робочим тиском до 10 бар. Для запобігання корозії поверхня панелей покрита кількома шарами фарби, що наноситься у спеціальних заводських умовах. Гарантія на вироби становить 10 років. Довжина опалювальних приладів – від 400 до 3000 мм, висота – 300–900 мм. Підключення – бічне, з різними варіаціями (одностороннє, двостороннє, діагональне). У стандартну комплектацію входять кран Маєвського, заглушка, кронштейни для настінного монтажу. Крім того, з моделями Ventil Kompakt можуть поставлятись теплорегулювальні клапани та блоки для нижнього підключення.

Svit_Rbm Ще одна новинка – компактний магнітний фільтр MG1 італійського виробника RBM. Цей пристрій захищає насос і теплообмінник котла від забруднень із системи опалення. Металеві частинки притягуються магнітом, а інші механічні забруднення – затримуються сітчастим фільтром з неіржавіючої сталі. Пристрій є простим в обслуговуванні: легко розбирається та очищується. Завдяки компактним розмірам необхідно всього 120 мм, щоб підключити фільтр до котла. Розміри різьби для приєднання – стандартні – і складають ¾ʺ.

Svit_Defro Крім того, «Світ тепла» пропонує сталеві твердопаливні котли польської компанії Defro. Вони характеризуються надійністю, високою якістю виробництва і ККД більше ніж 90%. Теплообмінники агрегатів виготовлені із сертифікованої котлової сталі товщиною 6–10 мм. Завдяки цьому, зокрема, виробник надає гарантію від протікання терміном до 5 років. Паливом для котлів можуть служити пелети, вугілля, дрова та ін. Є моделі з повністю автоматизованою роботою. Потужність котлів становить від 8 до 800 кВт. Тобто обладнання можна підібрати для різних потреб.

У свою чергу, для низькотемпературних систем опалення типу «тепла підлога» призначений змішувальний вузол ТМ3 італійської компанії F.I.V. Регулювання в ньому здійснюється завдяки триходовому клапану з байпасом. Діапазон керування температурою теплоносія – від 20 до 70°С. Максимальний робочий тиск – 6 бар; температура первинного контуру – до 90°С. Змішувальний вузол оснащений зворотним клапаном, що забезпечує надійність в експлуатації.

Більш детальну інформацію про новинки опалювального обладнання, що постачається компанією «Світ тепла», можна отримати на сайті svittepla-ua.com або по телефону (097) 612-34-54.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі AW-Therm. Підписуйтесь!

Переглянуто: 4 300


Залишити коментар

Telegram