Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Світ якісного тепла

Компанія «Світ тепла» вже більше 10 років спеціалізується на комплексних поставках на український ринок якісного європейського обладнання. В каталозі її продукції – труби, фітинги, радіатори, регулювальна арматура і котли. Тобто все, що необхідно для створення ефективної та економної системи опалення

Зокрема, компанія пропонує поліпропіленові труби CBF торгової марки SupraTherm. Вони відрізняються високою міцністю, що досягається завдяки армуванню їх вуглець-базальтовим волокном. Це дозволяє витримувати температури до 400 і більше градусів Цельсія. Крім того, продукція характеризується невеликим лінійним розширенням і стійкістю до високого тиску. Межа їх міцності при розтягуванні становить до 4400 МПа, а відносне подовження при розриві − всього 0,5–1,5%.

Інша пропозиція – радіатори Korad, виготовлені в Словаччині. Вони призначені для застосування в системах опалення з температурами теплоносія до 110°С і робочим тиском до 10 бар. Для запобігання корозії поверхня панелей покрита кількома шарами фарби, що наноситься у спеціальних заводських умовах. Гарантія на вироби становить 10 років. Довжина опалювальних приладів – від 400 до 3000 мм, висота – 300–900 мм. Підключення – бічне, з різними варіаціями (одностороннє, двостороннє, діагональне). У стандартну комплектацію входять кран Маєвського, заглушка, кронштейни для настінного монтажу. Крім того, з моделями Ventil Kompakt можуть поставлятись теплорегулювальні клапани та блоки для нижнього підключення.

Svit_Rbm Ще одна новинка – компактний магнітний фільтр MG1 італійського виробника RBM. Цей пристрій захищає насос і теплообмінник котла від забруднень із системи опалення. Металеві частинки притягуються магнітом, а інші механічні забруднення – затримуються сітчастим фільтром з неіржавіючої сталі. Пристрій є простим в обслуговуванні: легко розбирається та очищується. Завдяки компактним розмірам необхідно всього 120 мм, щоб підключити фільтр до котла. Розміри різьби для приєднання – стандартні – і складають ¾ʺ.

Svit_Defro Крім того, «Світ тепла» пропонує сталеві твердопаливні котли польської компанії Defro. Вони характеризуються надійністю, високою якістю виробництва і ККД більше ніж 90%. Теплообмінники агрегатів виготовлені із сертифікованої котлової сталі товщиною 6–10 мм. Завдяки цьому, зокрема, виробник надає гарантію від протікання терміном до 5 років. Паливом для котлів можуть служити пелети, вугілля, дрова та ін. Є моделі з повністю автоматизованою роботою. Потужність котлів становить від 8 до 800 кВт. Тобто обладнання можна підібрати для різних потреб.

У свою чергу, для низькотемпературних систем опалення типу «тепла підлога» призначений змішувальний вузол ТМ3 італійської компанії F.I.V. Регулювання в ньому здійснюється завдяки триходовому клапану з байпасом. Діапазон керування температурою теплоносія – від 20 до 70°С. Максимальний робочий тиск – 6 бар; температура первинного контуру – до 90°С. Змішувальний вузол оснащений зворотним клапаном, що забезпечує надійність в експлуатації.

Більш детальну інформацію про новинки опалювального обладнання, що постачається компанією «Світ тепла», можна отримати на сайті svittepla-ua.com або по телефону (097) 612-34-54.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 4 381


Залишити коментар

Telegram