Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

VALOGIN: ставай партнером

Вашим замовникам потрібна якісна та доступна арматура, а також фітинги для водопроводів гарячої та холодної води? Команда V&G Valogin пропонує приєднуватися до динамічної та потужної промислової групи, яка швидко нарощує свою пропозицію в Україні!

Бренд VALOGIN належить потужній високотехнологічні виробничій компанії з Китаю Zhejiang Valogin Technology Co., LTD, що спеціалізується на виробництві фурнітури та допоміжного приладдя для водопроводів, розташованій в провінції Чжецзян на сході Китаю. Річний торгівельний оберт компанії, що має 64 000 м2 виробничої площі, перевищує $120 млн.

З 2012 року інженерна сантехніка торгової марки V&G Valogin продається по всьому світу, а з 2019 р. – в країнах СНД та Україні – на загал більше, ніж у 25 країнах світу. Продукція з брендом Valogin експортується до Великої Британії (25%), в країни СНД (24%), майже 21% надходить до країн ЄС (Німеччина, Італія, Франція, Португалія, Польща тощо) та до інших країн на європейському континенті (Туреччина та інші), 20% експортується в країни Північної Америки, ще 10% купується в інших країнах на всіх континентах – Ірландія, Бразилія, Сінгапур, Тайвань, Індія тощо. Продукція компанії користується неабияким попитом, про що свідчить, наприклад, той факт, що з 2014 р., відповідно до відкритих експортних даних Торгово-промислової палати КНР, компанія Zhejiang Valogin Technology Co., LTD є визнаним лідером за обсягом експорту кульових кранів.

Високотехнологічне виробництво підтримано в компанії неабиякою увагою до якості на всіх етапах. Щоб здійснювати оперативний та поглиблений контроль якості, з 2005 р. компанія має власну сертифіковану випробувальну лабораторію, що відповідає вимогам CNAS – Китайської національної агенції з акредитації лабораторій. В лабораторії, яка розміщена на площі 1000 м2встановлено 81 спеціалізований випробувальний стенд, на яких працює фахова випробувальна та науково-дослідницька команда із 50 досвідчених спеціалістів (див рис. 1).

Зображення  CNAS-лабораторія випробувально-атестаційна Рис. 1. У випробувально-атестаційній CNAS-лабораторії компанії Zhejiang Valogin Technology Co., LTD

Вимоги до сертифікації лабораторій від CNAS означають відповідність міжнародним стандартам щодо вимог до випробувань, якості обладнання та ступеню фаховості працівників лабораторії. Є стандарт ISO / IEC 17025:2017 «General requirements for the competence of testing and calibration laboratories» (Загальні вимоги до компетентності випробувальних та калібрувальних лабораторій), якому відповідає ідентичний національний стандарт ДСТУ ISO / IEC 17025:2017, що вступив в дію з 2020 р. (під час перехідного періоду, тобто до кінця 2020 р.,однаково діють та застосовуються версії ISO / IEC 17025:2005 та ISO / IEC 17025:2017).

Акредитація лабораторії за вимогами CNAS та перевірка нею якості продукції:

  • означає, що вона має технічну здатність здійснювати перевірки та коректування якості, згідно з відповідним принципом акредитації;
  • компанія, що користується послугами акредитованої в CNAS лабораторії, збільшує свою ринкову конкурентоспроможність та заслуговує на довіру від урядових відомств й громадських кіл, отримує схвалення відповідних органів в країнах та районах, які укладають взаємну угоду про визнання міжнародних сертифікаційних документів, виданих такою лабораторією, що сприяє двосторонній та багатосторонній торгівлі й співробітництву рівнозначно вимогам відповідних міжнародних повноважних (мандатованих) органів із сертифікації та верифікації;
  • використовує міжнародний спільний знак акредитації від ILAC (International Laboratory Accreditation Cooperation – міжнародна організація з акредитації лабораторій) та від державної лабораторії КНР CNAS, що дає право додати таку лабораторію в міжнародний перелік акредитованих компаній, тим самим підвищуючи репутацію самої компанії-власника такої лабораторії;
  • відповідність лабораторії стандарту ISO / IEC 17025:2017 також означає, що лабораторія зазвичай керує системою управління якістю виробництва відповідно до принципів ISO 9001.

Якість виробництва продукції з брендом V&G Valogin підтримана також міжнародним страховим полісом на $2000000 на всю продукцію V&G Valogin від знаної страхової компанії PICC Health Insurance Company Ltd, що діє в усіх країнах світу, включно із США та Канадою, та гарантією від виробника на 36 місяців.

Асортимент найбільш популярної продукції компанії (рис. 2) із високоякісної латуні CW617N з мінімальним вмістом свинцю 1.6-2.5% включає кульові крани, радіаторну арматуру та регулятори, фільтри, клапани, фітинги тощо. Більше ніж 30-тирічний виробничий досвід компанії та незаперечна якість виробництва став запорукою визнання у споживачів.

Зображення продукція від V&G Valogin Рис. 2. Популярна продукція від V&G Valogin

Незабаром асортимент продукції, що постачатиметься в Україну ще більше розшириться та охопить позиції, на які є найбільший попит (див. рис. 3). Якість продукції підтверджена декларацією відповідності ТС ЕАС: No RU Д-CN.АН03.В.17476/19 від 15.11.2019.

Зображення Кульові крани-американки від V&G Valogin Рис. 3. Кульові крани-американки від V&G Valogin

Продукція з брендом V&G Valogin оперативно постачається по всій Україні зі складу в Києві, на якому завжди підтримується наявність достатнього запасу товару по кількості та по асортименту.

Очевидною перевагою для продавців та розповсюджувачів продукції від V&G Valogin є зручна та інформативна упаковка товару. Індивідуальна упаковка товару від V&G Valogin відрізняється тим, що містить бірку з індивідуальним штрих-кодом, є QR-код з посиланням на сайт компанії, за яким можна одразу перейти на відповідний техпаспорт певною мовою для даного виробу. Інформація на упаковці та бірці має також кольоровий ідентифікатор розміру різьби. Легка, але міцна індивідуальна упаковка типу «шоу-бокс» має етикетку з 3-х сторін, внутрішня коробка може використатися в якості лотка на вітрині (див. рис. 4). Продукція в такій «просунутій» упаковці «продає сама себе»! Коробка з товаром має середню вагу лише 5-8 кг, її можна легко підіймати та тримати навіть однією рукою!

Зображення зручна упаковка з продукцією від V&G Valogin Рис. 4. Зручна упаковка з продукцією від V&G Valogin

Для тих, хто стане партнером бренду V&G Valogin компанія гарантує рекламну підтримку та фірмові інформаційні POS-матеріали, демонстраційні стенди, буклети, візуальні та технічні матеріали для торгівельних залів (див рис. 5). Партнери бренду зможуть розраховувати на фірмове навчання бренд- та сейлз-менеджерів на семінарах компанії та ознайомлення з виробництвом безпосередньо на заводі-виробнику, широке сприяння для участі в міжнародних виставках, представлення компанії в соцмережах тощо.

Зображення рекламні засоби для просування бренду, навчання та виставки Рис. 5. Допоміжні рекламні засоби для просування бренду, навчання та виставки

Компанія Індустрія РС запрошує стати партнером та дистриб’ютором продукції потужного перспективного бренду по Україні, що набирає торгові оберти!

Долучайтеся до команди V&G Valogin!

Дистриб’ютор інженерної сантехніки V&G VALOGIN в Україні ТОВ «ІНДУСТРІЯ РС»

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 3 256


Залишити коментар

Telegram